Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha reggeli hányingerem van,...

Ha reggeli hányingerem van, viszont a teszt negatív, akkor kizárható a terhesség?

Figyelt kérdés

A barátommal óvszerrel védekezünk, de a “félsz” azért mindig bennem van, hogy mi van, ha…? A menstruációm borzasztóan rendszertelen, szóval nem tudom mikor késik, mert alapból hosszú ciklusaim vannak, szóval az hogy nem jön meg nálam annyira nem mérvadó.

Elég érzékenyek a melleim és kicsit émelygek is mostanában, de a tesztem negatív lett (digitális cb).



2023. ápr. 2. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2-3naponta tesztelj, ha negatív, akkor nem vagy terhes


mikor volt az utolsó mensid és a ciklusait mennyire rendszertelenek (hány naposak)?

2023. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
utoljára úgy február elején menstruáltam, és nagyon változók a ciklushosszak, van hogy csak kb 30 nap, de simán van 50 napos ciklusom is, meg hosszabb is, mint például most
2023. ápr. 2. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatìv akkor nem vagy terhes. A hányinger később jön (pozi teszt után), ahogy a többi tünet is mert a hormonok okozzák.
2023. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves vagy és mióta menstruálsz? Mert 50 napos ciklus nem igazán normális.
2023. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ugyanilyen csodás rendszertelen menstruációm volt, és gyakran fordultak elő terhességi tünet jellegű érzések, amik nem voltak valósak.

Kiderült, hogy petefészek cisztám van, amit meg is kellett műteni, majd műtét utáni kontrollon kiderült hogy kiújult, amit ismét meg kellett műteni.

Végül a második műtét után nem 6 hetes kontrollra mentem, hanem 4, és már akkor is újra látták a cisztát.


Fogamzásgátlót javasoltak, a korán észrevett, kis méretű ciszta esetében akár ki is lökődhet, terhesség esetén is, az én esetemben pl már csak a növekedést állítaná meg.


Érdemes orvoshoz fordulnod, hogy aztán amikor eljön a nap, hogy szeretnétek is babát, semmi ne álljon az utatokba.


Nekünk most pl szörnyű nehéz lesz, pedig már nagyon szeretnénk.

2023. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!