Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hetig fáj szur a méhem a...

2 hetig fáj szur a méhem a mellbimbom igen érzékeny volt még tegnap Minimálisan van hányingerem egyes ételektöl és folyton álmos vagyok és sokat járok a mosdoba átlátszo Szagtalan folyást tapasztaltam. Lehetséges hogy kisbaba van ?Holnapra nem várom

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hamar nem érezhetsz hányingert, vagy persze, érezhetsz, de nem a terhességtől.
2022. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől független lehetsz terhes, csak a tünetek nem attól vannak.
2022. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy tesztet es kiderul.
2022. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én mára nem vártam,nem jött még meg!Viszont semmit nem érzek.Ez amit te érzel,ezt hívják úgy hogy bebeszéled magadnak!
2022. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A minimális hányingert ugy értem hogy nem esnek jol egyes ételek
2022. jún. 26. 23:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehetséges, de a tüneteid garantáltan nem attól vannak. Ha nem jön meg tesztelj.
2022. jún. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok nőnek peteéréstől menzeszig, azaz másfél-két hétig vannak ilyen tünetei minden hónapban vagy csak néha. Mellfájdalom, vizesedés, görcsök és szúrkák, szédülés, menzesz előtti napokon meg fejfájás, gyakoribb pisilés, hányinger, bővebb folyás, zabálhatnék, hasmenés vagy székrekedés... Kinek mi. Csak a teszt tudja megmondani, terhes vagy-e. Érdemes akkor csinálni, amikor megjönne (olcsóbb, ha megvárod, megjön-e) vagy ha nagyon nem középidőben volt gyanús akció, akkor olyan 16 napra onnantól.
2022. jún. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy elkaptál egy vírust. Most van hányós hasmenéses járvány. Nekem 6.héttől kezdődtek az émelygések. Addig konkrétan semmi.
2022. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél is voltak ezek a tünetek már a leg elején. Ezért gyanakszim de meg várom ezt a hetet hátha jönni fog
2022. jún. 27. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Oszt akkor most mit szeretnél tudni? Ezt is kár volt kiírni
2022. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!