Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a Clearblue...

Lehetséges, hogy a Clearblue teszten száradási csík lenne?

Figyelt kérdés

Csináltam kettőt is, mind a kettő így néz ki. De még csak dpo 9.napon vagyok, csak kíváncsi voltam.

Úgy csináltam, ahogy az utasításban volt, kivéve, hogy délutáni vizeletből volt. Reggel tesztelek újra. Képet csatolok valahogy.



2023. ápr. 3. 21:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 3. 21:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyon szurkolok neked, de nekem ez száradásinak tűnik. De még nagyon korán is van, főleg délután.
2023. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szó szerint semmit sem látok. Ha élőben látszik, lehet száradási csík igen.

Nemvárt előtt 2-3 nappal tesztelni is korai de 9. dpon szó szerint semmit sem lehet várni sajnos. Simán lehetsz terhes, de nagyon korai a teszthez még.

2023. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"ovuláció óta eltelt napok 9. napon vagyok"

Ezt aztán jól megaszondtad.

Igen, lehetséges.

Remélem meg sem fordult a fejedben, hogy ezt pozitívnak vedd.

Azt meg végképp nem értem, minek akarsz holnap is tesztelni. Van ennél jobb hobbi is, amiben több sikerélményed lehet.

2023. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Negatív a teszt akárhogy nézem.
2023. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon babát szerettem volna folyton teszteltem ha kell ha nem clearblueval mert az a legjobb azt mondják.. na hát nekem mindig így nézett ki ha megszáradt! (Igen nézegettem vakuval is órák után..utólag mókás na mindegy)

Aztán amikor elengedtem a dolgot jött egy megérzés vettem a dm-be egy olcsó tesztet, na azt nem kellett nézegeti majd leugrott a második csík!



Kérdező légy türelemmel ne tesztelj túl hamar. Gondolj arra, ha hamarabb tudod meg mint kellene tovább idegeskedsz mire orvoshoz mehetsz! A legjobb akkor ha már par napja késik. Én is anno túl hamar teszteltem és mivel a menstruációm rendszertelen volt dokihoz szaladtam. Az lett az eredménye, hogy először nem hitte el, hogy pozitív a tesztem ezért csinálni kellett ott egyet, aztán pedig méhen kívüli terheséggel riogatott.

A másodiknál akkor csinálok egy tesztet ha már 1 hete késik 😁

2023. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy missed ab utan rohadt nehez volt kivarni,hogy meg-e jon vagy nem.de kivartam,nem teszteltem,ugysem ertem volna el vele semmit.

A nem vart napjan ide irtam kerdest,hogy puffadas lehet-e terhesseg jele😂(utolag belegondolva igaza volt annak aki kiosztott,hogy milyen hulye vagyok.😂😂)

Masnap teszteltem delutan es mar egyertelmu volt,hogy pozitiv a tesztem.

2023. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


5# nem vettem pozitívnak, csak nem tudtam, hogy egy ilyen minőségibb teszt miért ilyen csíkos.

Nem láttam még, hogy ilyen lett volna.

7# köszi a bíztatást, inkább foglalkozom a hobbimmal, hamarosan úgyis vállalkozást akarok belőle.


8# nekem is nagyon nehéz, főleg egy spontán vetélés után, de ki fogom mostmár valahogy bírni mindig

2023. ápr. 4. 11:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Kitartast kivanok.es sok szerencset.

8

2023. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!