Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tud segíteni? Február...

Valaki tud segíteni? Február 26 én jött meg a mensim és nem jött még meg , mivel 3 nappal kevesebb volt a február úgy számoltam ki hogy kbb 30.án kellett volna meg jönnie.

Figyelt kérdés

1 hete lassan fáj a pete fészkem leginkább a bal.

Szerintetek terhes vagyok ?


2023. ápr. 3. 22:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Március 30.án *
2023. ápr. 3. 22:45
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
0%

Nők egészsége - Gyakori kérdések

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege

2023. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Szóval akkor lényegében április 2-án kellett volna megjönnie. Ma ápr 4, nem késik még olyan sokat.
2023. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ hány napos szokott lenni a ciklusod.


Ha 28 napos, akkor rosszul számolsz te is és 3-as válaszadó is.


A menstruáció 1. napja a ciklus első napja --> febr. 26. az 1. nap --> 28 napos ciklussal számolva: febr 26-27-28. = 3 nap + márc. 1-25. = 25 nap összesen 28 nap.


Tehát szabályos 28 napos ciklus mellett március 26-án kellett volna megjöjjön.


Ma a ciklusod 38. napján jársz, tehát hacsak nem rendszeresen ilyen hosszúak a ciklusaid, akkor lehetsz terhes.


Mindentől független egy-egy ciklus kimaradás lehet más okból is, nem csak terhességtől.


Tesztelj.

2023. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden hónap 25.és 27.e között szokott meg jönni és 3 napig tart.
2023. ápr. 4. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Hiába pontozol le, akkor is így kell számolni a ciklus hosszt, és jobb lenne megtanulnod, mert pl. a nőgyógyászok is mindent ez alapján számolnak, erre hivatkoznak ("a ciklus x-edik napján kell elmennie vérvételre" stb.).


Tehát rendszeres, de kicsit szabálytalan a ciklusod, pár napos eltérések lehetnek benne (kb. 28-32 napos), mert minden hónap más hosszúságú (febr. 25. és márc. 25. között 29 nap, márc. 25. és ápr. 25. között 32 nap van stb.).


De magad is írod, hogy minden hónap 25. és 27. napja között jön meg, tehát számolgatás nélkül is látszik, hogy már ahhoz képest is sokat késik. Tesztelj, nem tudok mást mondani.

2023. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!