Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát tervezünk:) Kè...

Párommal babát tervezünk:) Kèrdésem a következő lenne.. Utolso mensi 03.16 tól- 03.23 ig. Ovulácio 26 tól-30 ig az utolsó 3 nap belelendültünk;) De 04.12én elméletileg meg kellene jönnie elég idő ez kb másfélhét a beágyazodásra??

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 27 napos ciklusaid vannak? 28.29.30-án voltatok együtt?


Ha minden tökéletesen passzol és mindketten egészségesek vagytok, akkor is 20-25% esély van a teherbeesésre.

A beágyazódás pedig igen, kb. 7-12 nap alatt történik meg.

2023. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ovulációt honnan tudod?

#1.

2023. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mensi naptár
2023. ápr. 4. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az kutyafüle... 🙂


Ovulációs teszttel tudod a legjobban követni, vagy hőméréssel.

Mióta próbálkoztok?

2023. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1es voltam már várandos csak sajnos elment de most is ugyan azt érzem mint akkor de azota változott a menstruaciom hossza stb ..
2023. ápr. 4. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Ivettke.

Egyrészt "mensi naptárra" nem alapozunk, mert az csak statisztika, köze nincs a valósághoz.

Másrészt... "De 04.12én elméletileg meg kellene jönnie elég idő ez kb másfélhét a beágyazodásra??" Atyaég. Nem is értem a kérdést. Volt neked biológia órád? Mi az, hogy elég-e a másfél hét?! Azt ugye tudod, hogy ha megtermékenyül a petesejt, akkor elkezd beágyazódni a méhnyálkahártyába, és ha megindul ez a folyamat rendben, akkor a nyálkahártya nem válik le, azaz nem menstruálsz 9 hónapig??!

2023. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hmm nincs köze még is egyszer bevált persze lehet jönni azzal h véletlen stb
2023. ápr. 4. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha 12-én kell megjönnie, akkor még nem lehetnek terhes tüneteid. Mit érzel?

Szabályos ciklusnál lehet kb. középidőben a peteérés, de hidd el, a naptár valóban nem jó, mert csak statisztikára épül. Nem vagyunk gépek. Szerintem kövesd teszttel és megnyugszol, mert látod hogy bekövetkezett-e vagy sem.

2023. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon jól csináljátok. 3 gyermekem van, mindig a naptár szerint néztük kb a peteérést, életemben nem láttam még ovulációs tesztet. Kicsit túl van ez tolva mostanában. Két mensi közt ha kb 2 naponta együtt vagytok, akkor van esély babára. Régen sem volt ovulációs teszt, mégsem halt ki az emberiség valamilyen csoda folytán. Sőt ennyi görcsösen szexelő pár sem volt, mert gyerünk apukám, most mutatja a teszt, ugorj rám. Szóval csak hajrá, nem kell belebonyolódni, majd ráérsz akkor ha mondjuk fél évig nem sikerül.
2023. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
9# tehát ő lenne a laza rá nem görcsölős, aki erről tesz fel kérdést. Oké....
2023. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!