Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete volt egy spontan...

Egy hete volt egy spontan vetelesem hat hetesen.terhesseg alatt tudtam meg ,h van egy 29 mm miomam. Van olyan koztetek,aki miomaval ujra teherbe tudott esni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 21:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve ,a vetelestol kell ujra a ciklust szamitani?
2023. ápr. 4. 21:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a következő rendes menstruációtól kell a ciklust számítani.


Az első kérdésre nem tudom a választ. Annyit tudok, hogy Anyukámnak volt húsz évvel ezelőtt miómája, ami magától felszívódott, nem kellett műteni.

2023. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem missed ab-bal végződő terhességem megállapításakor vették észre, hogy van egy 7,5 cm-es miómám. A vetélés után összement 5 cm-re. Állítólag terhesség alatt együtt nő a méhhel, sok gondot okozhat, többek között vetélést is. Az orvosom nem javasolta, hogy így újra teherbe essek, így én kiműttettem. Laparos műtét volt, 1 éjszakát kellett bent tölteni, rá fél évvel terhes lettem a fiammal. A tied mondjuk kisebb mióma, érdemes nőgyógyásszal konzultálni, hogy javasolja-e így a terhessèget. Nem azzal van a gond, hogy teherbe tudsz-e esni vele újra (ha egyszer sikerült, máskor is fog), hanem hogy fog-e terhesség alatt gondot okozni. Ismerek olyanokat, akik sikeresen végig vitték miómával is a terhességüket, bár voltak görcsölések, fenyegető koraszülés. Az én terhességem műtét után problémamentes volt. Ezt is gondold végig azért, mit vállalsz be inkább....
2023. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog gondot okozni, nem nagy a mérete. Nem ettől volt a vetélés. És újra teherbe tudsz esni.
2023. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A testvéremnél az első terhességekor vették észre a miómát és utána is született még gyerekük, szóval teherbe lehet esni. Viszont lehet, hogy a következő terhessége miatt nőtt nagyobbra, utána gond volt a menstruációjával is (erős vérzés, görcsök), így végül kiműtötték.
2023. ápr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta az orvosom,hogy nem fog gondot okozni,max jobban fogok gorcsolni.

Annyira nehez,keresem az okokat,miert veszitettem el a kisbabam,nem tervezett baba volt.Van mar egy 12 eves kisfiam,es o most egy olyan nehez idoszakban fogant ,ezert is gondoltam ,h o az en kis angyalkam.Annyira szeretnem ot visszakapni,de 36 eves vagyok,felek,h megint baj lesz,megint verezni fogok,es őt is elveszitem.

2023. ápr. 5. 06:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 cm-es miómám volt, a terhesség megállapításon vették észre. Nem volt semmi gond vele. Aztán mivel végül sürgősségi császár lett, azt is kiszedték a baba után.
2023. ápr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!