Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Páromnál alacsony tesztosztero...

Páromnál alacsony tesztoszteron-szint, akadálya lehet annak, hogy nem esem teherbe?

Figyelt kérdés
A sperma eredménye nem rossz, nem is túl jó, de állítólag elég.
2010. okt. 8. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, igen lehetséges, a páromnak egy picivel alacsonyabb a tesztoszteron szintje de a doki adott neki andro gélt(tesztoszteron zselét) minden nap a karjára kell kenni, utána hat óráig nem érhet a bőrömhöz:)ezért reggel keni, most fogyott el az első hónapi adag, még hátra van kettő, utána újra megnézik a kisfickókat:) nagy tb támogatás van rajta, mert így egy havi adag kb 1000 ft-ba kerül csak. Érdemes lenne rákérdeznetek a dokinál, hátha felírná a párodnak, nem is értem miért nem írta fel.
2010. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem, mert a sperma eredménye nem lett rossz. Csak a tesztoszteron lett alacsonyabb az alsó értéknél. Asszem 9-től lehet 26-kőrülig, neki 6,4 volt.
2010. okt. 8. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ez volt a leletén

Tesztoszteron 230.8 ng/dL (241-827)ng/dL között a normális..tehát nem sokkal alacsonyabb neki az alső határtól.

2010. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bakterológiai tenyésztésre küldte a spermáját a spermavizsgálaton felül? Nekünk ez is gond volt, több baktériummal fertőzött volt a spermája, erre antibiotikumot kapott ő is és én is, mert volt benne olyan ami a spermával a nőbe jut és akadályozza a már megtermékenyített petesejtet, hogy tovább fejlődjön, többször teszteltem pozit , velem amúgy minden rendben és mindig megjött..a pozi tesztek ellenére, antibiotikumot kellett szedni és már nincs baktérium sem benne sem bennem..mivel ezt a nőnek is átadja sajnos:( egyedül már csak a streptoccoocus agi..van benne de az bennem nincs és azt nem tudja átadni szexuális úton..tehát reménykedünk, a hőgörbémen látszik mostmár ,hogy nem fetőzöttek a spermái, sokkal magasabb a hőm a luteális fázisba meint előtte a terheshőm.
2010. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

6,46 nmol/l, ez van a leleten, a ref tartomány pedig 9-28nmol/l

Akkor ez nem jó?

2010. okt. 8. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A párodnak is alacsonyabb az alsó határtól kb annyival mint az én férjemnek, csak nektek más mértékegységben adta meg a labor, a doki azt mondta nem vészes de kell az androgél, azaz a tesztoszteron utánpótlás, ugyanis nem csak, hogy fickósítja a pasit hanem több és egészségesebb spermája is lehet , emellett ha az alsó határ alatt van mint nálatok és nálunk is, szóval ez férfiaknál hormonilag nem tesz jót, később több gond is lehet belőle, nem mondta, hogy mi, ezért fel kell tornázni az értéket a normál tartományba, ezért kapta a zselét. Úgy magyarázta az urulógus, hogy olyan ez a pasiknak mint nekünk az ösztrogén vagy a progi, felelős a jó szervi működésért. Az én férjem szőrös állat, igaz kopasz a feje, de a teste olyan mint egy majomnak, ezért én azt hittem ha szőrös akkor tuti sok benne a tesztoszteron..pedig nem:)
2010. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem attól függ. Az én páromnak, sűrű gndr a haja, nem kopasz, a teste viszont nem nagyon szőrős, inkább csak picit a mellénél.
2010. okt. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!