Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit "csinál" a Tesztoszteron...

Mit "csinál" a Tesztoszteron hormon a szervezetben? Mi van ha valakinek magas vagy alacsony? Teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Nekem mindigis pattanásos volt az arcom,ezért a tesztoszteron hormon a felelős?Terhes lehetek igy?Fél éve probálkozunk.24 vagyok.
2009. jan. 15. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Bocsi,hogy nem a válaszra válaszolók csak engem is érdekelne a kérdésed.Nekem is patanásos az arcom és főleg a hátam az aztán ott sok van és nagyon szokott vizskedni.Holnap lesz meg az eredmény a hormonokról közte a tesztoszteron.Ezért is érdekel engem is.

2009. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A tesztoszteron egy férfi nemi hormon, ami a női szervezetben is jelen van, a haj és szőrzet kialakuláshoz szükséges. A tesztoszteron túlsúlyos nőkre a túlzott szőrösödés jellemző inkább. A tesztoszteron okozhat meddőséget Igazából csak a többi hormonszint alakulásával együtt érdemes vizsgálni. Önmagában csak a tesztoszteron szintből nem lehet olyan következtetést levonni, hogy biztos ezért nem esik valaki teherbe.
2009. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Első válaszoló vagyok!

Na nálam ez is van túlsúly,pedig nem voltam gyerekkoromban kövér,sok szőr pláne a hasamon.És persze nem sikerül a baba.

2009. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az elsö válaszolonak írom:Majd írjad meg létszi hogy mit mondtak az eredményeidre.Remélem minden rendben lesz nálad.Nekem csak az arcom pattanásos,legjobban mensi elött.A Börgyógy mondta hogy a hormonoktól van.Nem vagyok tulsúlyos meg szőrös sem,cisztám sincs,a mensim is rendszeres.Lehet szerintetek valami bajom?
2009. jan. 15. 10:45
 5/14 A kérdező kommentje:
Az első válaszolonak,nem lehet hogy neked PCO-d van?
2009. jan. 15. 10:46
 6/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nem állítom, hogy biztos ez áll a problémáitok hátterében, de nem is lehet egyértelműen kizárni.


[link]

2009. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A PCO-s tesztből rám csak az arcon lévő pattanás jellemző.Szerintetek kéne aggódnom?
2009. jan. 15. 10:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló:Oké megíróm holnap.Nem tudom,hogy pco-os vagyok-e.De gondolom,holnap kiderül.Szerintem veled minden rendben van mert rendszeres a menszid,nem vagy kövér.Sajnos velem elég sok a probléma:rendszertelen a ciklusom,szörös a hasam,sok pattanás pláne a háttamon,folyamatos hízás pedig alig eszek,és nem sikerül a baba.Cisztám szerencsére nincs még.Szerintem ha 1és fél évig nem sikerül a baba menj el dokihoz.lehetnek.Lehet,hogy a pároddal van gond és ezér t nem esel teherbe.ne is várj 2évet ha nagyon szeretnétek menj inkább orvoshoz.Jobb minél hamarabb tudni mi van.
2009. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Második válaszolónak:Köszi az oldalt megcsináltam rögtön és az eredmény:PCO szindróma valószínűsége nagy.

Tehát ezek szerint pco-s vagyok?

2009. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Minél több tüneted igaz annál nagyobb a valószínűsége a PCOS-nak, de nem jelenti azt, hogy biztos az vagy. Igazából ez is egy lehetséges ok lehet és ha ez ügyben nem történt még semmilyen vizsgálat akkor érdemes utána járni.
2009. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!