Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar valaki aki esemeny...

Volt mar valaki aki esemeny utani tabletta bevetele utan ilyen tuneteket produkalt?

Figyelt kérdés

Sajnalom ha nagyon reszletekbe megyek de akkor talan erthetobb lesz a helyzetem. Szoval marcius 17-en egyutt voltam a baratommal(en voltam felul) es amikor elment leszalltam rola es akkor latzam h vmi kicsit kifolyt az ovszer aljan. Maga az ovszer nem serult viszont nagyon raparaztam. Pont ovulaciom volt, bar tudom hogy “hivatalosan” folosleges esemeny utanit bevenni ha ovulaciokor tortent a baki de en mindenkeppen be szerettem volna venni(ellaone) rettento stresszben voltam h megjon-e a menstruaciom es egy napos kesessel meg is jott. Szornyen megorultem es minden tunetem megegyezett az eddigi menstruacios tuneteimmel. Viszont 5 nap helyett 4-re jott meg es habar az elso nap eleg eros volt a tobbi(a szokotthoz) kepest gyenge volt.

Szinte nem eszem, nem iszom, nem alszom azota mert annyira felek attol h valojaban ez a terhessegem elso jele volt es az esemeny utani nem is hasznalt.

Volt mar olyan aki hasonlo tuneteket produkalt?



2023. ápr. 8. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

"Pont ovulaciom volt, bar tudom hogy “hivatalosan” folosleges esemeny utanit bevenni ha ovulaciokor tortent a baki de en mindenkeppen be szerettem volna venni"

Ezt csak én nem értem? Ha ezt valóban így gondolod, még nagyon nem kellene szexuális éltet élned, mert alapvető dolgokkal nem vagy tisztában és a biológia tanulmányait mellé egy kis nyelvtannal is foglalkozhatnál,hátha olvasható lesz a mondandód.

2023. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 8. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit az óvszeren láttál simán lehet a saját ovulációs nyákod is, ha a gumi nem szakadt ki :)
2023. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Gratulálok a babához 😘😉
2023. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utánniban annyi hormon van, hogy jóformán minden normális utánna. Az is, ha ugyanúgy folyik le a menstruáció, mint máskor, s az is, ha totál máshogy.


Főleg, hogy ahogy írtad, hülyére stresszelted magad, ami már csak magában is be tud cseszni a ciklusnak...



Az meg hogy egy nappal később jött s egy nappal kevesebbet tartott, semmi. A női test nem atomóra.

2023. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni hatalmas hormonbomba. A következő 3 ciklusod simán lehet, hogy totálisan szokatlan lesz. Sajnos ez ilyen.

Terhes nem vagy, mert megjött, alapvetően a mensi ideje változó lehet ebben sincs furcsa akkor sem, ha eddig neked mindig fix5 nap volt.

Az óvszer gyakorlatilag mindig nedves lesz hiszen neked is van nyákod , jó szexnél vagy ovunál sokkal több is... ha nem szakadt ki az óvszer, vízpróba volt, akkor a homronbomba fölös volt. Nyilván a te döntésed, de ez nem cukorka, és te nagyon rástresszelsz...majd most a kövi pár ciklusban is kileszel... biztos, hogy érett vagy a szexhez? Mert lelkileg és agyban biztos nem.. ha nem történik baj akkor is minden aktus után ezen fogsz kattogni. Próbálj tájékozódni többet, hidd el, ha rendesen védekeztek nem lesz baleset.



Minden jót.

2023. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden rosszindulat nélkül mondom, szex helyett olvass el néhány felvilágosító könyvet...
2023. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak es kizarolag orvos tudja megallapitani ultrahangos kovetessel, hogy PONTOSAN mikor van ovud. Meg ha te otthon hasznalnal ovu tesztet, hiaba lenne pozitiv, utana 12-36 ora, mire bekovetkezik az ovu, szoval igazabol fingod nincs, hogy ez mikor lesz, csak nagyjabol tudod.


Az igaz, hogy nagyon csokken az eselye az esemenyutani hatekonysaganak ovukor, de nem tudhatod ugye mikor van teljesen pontosan, igy igenis be kell venni, ha nem akarsz gyereket es baleset tortent.

Aztan jon a remenykedes.


Na mindegy, csak ezt akartam irni, mert nem art, ha tudsz errol is.

2023. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!