Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szokásos pms tünetek hiánya...

A szokásos pms tünetek hiánya utalhat babára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, nem láttok bele ,hogy mi történik a szervezetemben, csupán tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Március 26.-án volt peteérésem (ovu teszt + ovus fájdalom alapján), előtte nap, aznap éjjel és másnap is együtt voltunk.

Pár napra rá megjövős érzésem volt kb 2 napig, amit nem is értettem.

Ma feltűnt, hogy nem is feszülnek/fájnak a melleim,pedig már 1 héttel mensi előtt MINDIG fájnak, annyira h melltartót viselni is kín. A mensi előtti megjövős érzés is csak ma kezdődött (a szokásos 3-4 nap helyett).

Volt valaki , akinek pont ez volt a tünet, hogy elmaradtak a szokásos premens tünetek?


2023. ápr. 8. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Igen, nekem így volt, onnan sejtettem, hogy összejött a baba, hogy elmaradtak a minden hónapban szokásos menzesz előtti tüneteim.


Nyilván a szokásos tünetek elmaradása valószínűbb, mint az, hogy tünetek legyenek, ha amúgy nem szoktak lenni.


De nyilván, mint írtad, nem látunk beléd, így nem tudjuk, ez mit jelent nálad.

2023. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az utolsó percig azt hittem, hogy meg fog jönni, minden arra utalt - de nem jött meg, két csíkos lett a teszt. Mindjárt egy éves.
2023. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második gyereknél nekem csak egy nagyon minimális görcs volt az esedékes menzesz előtt pár nappal. Amúgy már legalább egy héttel előtte szoktak jelentkezni a tünetek.
2023. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 terhességem közül a másodikban maradt el PMS tünet nálam, mindegyik. Még a nemvárt napján a mindjárt megjön érzés sem volt meg, pedig a többi terhességemnél azok jelen voltak. Van 2 gyerkőc és a harmadikkal az utolsó heteket töltöm, szóval mindhárom terhességgel rendben is van/volt minden.
2023. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most éjszaka alig bírtam aludni, úgy görcsöltem, azt hittem meg is jön éjjel vagy max reggel. Viszont felkeltem, és azóta meg nagyon minimálisan érzem, se barnázás, se mensi… 🤷🏼‍♀️ de állandóan azt érzem, hogy na most.. már tamponnal mászkálok, de semmi. Ma van a nemvárt napja
2023. ápr. 9. 14:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van már egy kisfiam, 3 éves.. arra tisztán emlékszem, h nála is ilyen megjövős érzésem volt, de késés utáni 4. Nap teszteltem csak:) most pedig szívás, mert nincs itthon tesztem, úgyhogy legelőbb kedden tudok csinálni, ha addig nem jönne meg
2023. ápr. 9. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!