Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció utáni időszakban a...

Ovuláció utáni időszakban a szokásosnál nagyobb mennyiségű hüvelyváladék utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikkben, hogy a terhesség első jele is lehet a megnövekedett hüvely váladék. Van aki tapasztalt hasonlót?

Egyébként másabb is mint lenni szokott, semmi betegségre utaló jelet nem tapasztalok benne csak több és másabb.


2020. nov. 26. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ovuláció után nincs még terhesség jele...folyás bármitől lehet. Tény, hogy nemvárt előtt egy nappal nekem bő vizes folyásom volt. De ovu után még semmi. Léhy türelmes!
2020. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj nekem változó volt, volt mikor több folyás, volt mikor csont száraz voltam ovu után, sose voltam terhes. Nem tudom milyen volt mikor teherbe estem, mert nem figyelgettem magam, mivel nem is számítottam arra, hogy teherbe estem. 😅
2020. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!