Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez száradási csík szerintetek?

Ez száradási csík szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem jött ki a függőleges csík 3 percen belül, utána nem nézegettem, csak mikor ki akartam dobni akkor láttam ezt. Nem tudom szükséges e új tesztet vennem. Már megjött de nem is hasonlít az eddigi menstruációmra. Kb semmi tünetem nincs és nagyon gyenge (emiatt teszteltem). Köszönöm ha megnézitek!


[link]



2023. ápr. 9. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így minden történeti hátérrel együtt negatív.
2023. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Sztem nem száradási, mert van színe. Mennyi idő után dobtad ki? Nem értek hozzájuk nagyon, de van, aminek 10 percig is érvényes az eredménye. Az megoldás szerintem egy újabb teszt lesz.
2023. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sokkal később dobtam ki... fogalmam sincs mikor jelent meg a másik csík. Másik teszt lesz úgy is... csak olyan drágák ezek, gondoltam hátha látott/tapasztalt már valaki ilyesmit. Köszönöm a gyors válaszokat Nektek!
2023. ápr. 9. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem a teszt a drága, hanem a gyerek.
2023. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Sok ilyen teszt van itt fen időn belüli, még is negatív volt. Ez negatív
2023. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
63%

Menstruáltál, van egy leolvasási időn túli száradási csíkos teszted.

Attól hogy 30x felteszed ugyanazt a kérdést még nem leszel terhes.

Azt inkább nem is kommentálom ha egy tesztre nincs pénzed, miből akarsz felnevelni egy gyereket.

2023. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van gyerekem és mindene megvan köszi. Na azért remélem szép napod lett és megérte kiadni magadból a feszkot pajti! :D
2023. ápr. 9. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet elindult valami, de ha megjött nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget. Vegyél egy olcsóbb tesztet, ha gondolod csináld meg pár nap múlva. Ha az olcsó teszten kijön bármi, akkor max mennék nőgyógyászhoz.
2023. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!