Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek egy nap...

Van itt olyan, akinek egy nap késésnél reggeli tízes teszt még halvány volt, de látható, és mégis megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Kicsit el vagyok keseredve, ezért várok + történeteket, hátha nem reménytelen teljesen. Az ovuláció ideje sajnos biztos.☹️

2023. ápr. 10. 14:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét terhességemnél iszonyat halvány volt a csík mindig is. Soha nem lett olyan erős, mint másnak. Nem tudom miért van ez.
2023. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%
Első vagyok. A férjemet mindkétszer meg akartam lepni a pozitív teszttel, de így nem tehettem, mert nagyon hülyén jött volna ko ha elé rakok egy kb majdnem negatív tesztet...
2023. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

😂De jó! Legalább nevettem egy jót. Utána minden rendben volt a terhességekkel?

Én most nagyon félek. Ez a kis halványka teszt is olyan lassan jött össze. Félek, hogy nem marad meg. Biztos, hogy van második csík, de másnak kb.11.dpo-n lenne ilyen, nekem meg 15.... Tünetem sincs semmi. Pont, mint nem terhesen☹️

2023. ápr. 10. 15:10
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tökéletes volt mindkét terhesség. Az egyik most 2 éves,a másik 6 hónapos. A halvány teszt semmit nem jelent. Tünetem nekem sem volt, az kb csak a 6.hèten kezdődött.
2023. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit vegyél? Clearblue digitalis tesztet. Amikor elegem lett a szervezetem működéséből, hogy nem tud produkálni egy normális pozitív tesztet, digitálisat vettem. Az vagy plusz vagy minusz és onnantól nincs kétség.
2023. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Ugyanaz vagyok.Ez ugyan 25-ös, de 3.nap késésnél.


[link]

2023. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Legközelebb szerdán fogok tesztelni. Még nem tudom mivel, de valami normálisabbat veszek holnap. Csak most ez volt csak itthon, ebből is csak egy, mert ezt még barátnőmtől örököltem, mert ő már szült és maradt neki pár, amit nekem adott. Nem foghatom a tesztre, mert decemberig jó, de azért majd a szerdait veszem biztosra, ha addig nem jön meg.

Köszönöm a megnyugtatást, nem élem bele magam, de amíg nem jön meg, el se engedem teljesen. Hátha.

2023. ápr. 10. 15:47
 8/36 A kérdező kommentje:
#6! Jaj!😂 Hát, 25-sel én nem is próbálkozom, nem akarom nézni a nagy semmit. Neked biztos volt az ovu, nem lehet, hogy később fogant?
2023. ápr. 10. 15:49
 9/36 anonim ***** válasza:
70%

Véletlen nem a fürdőszobában tárolta? Én is egy megörökölt 10es teszttel kezdtem, ami totál negatív lett. Kiderült, hogy a fürdőszobában tartotta, ott pedig nem lehet. Másnap kikukáztam, akkor mutatott extra halvány pozitívat.

Igen, az ovu időpontja pontos volt. Annyira, hogy a kiírt napon született és persze korábban is minden mérete azt az ovulációs napot igazolta.

2023. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom. Mindegy, mostmár próbálok nem megőrülni szerdáig, aztán lesz, ami lesz.

Gratulálok a babákhoz!😁

2023. ápr. 10. 16:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!