Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett a beágyazódás?

Ez lehetett a beágyazódás?

Figyelt kérdés

Körülbelül 10-11 dpo-n vagyok. 3 nap van a nemvártig, ma délután, hatalmas nagy szúrást éreztem a méhemben, kb fél percig tartott. Fel is vagyok puffadva nagyon. Néha görcsölgetek is. Mellbimbóim is érzékenyek egy kicsit, ha hozzáérek, bár ez lehet mensis tünet is, függetlenül attól, hogy alapból sosem szokott érzékeny lenni.

Mikor a menstruációm jön, előtte sosem fáj semmim, csak aznap mikor megjön, akkor szoktam nagyon görcsölni.

Mit gondoltok?


2023. ápr. 11. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelműen, semmi más nem lehetett!!!4!
2023. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pms..
2023. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Predictor early + lesz ha beágyazódás volt, 6 nappal előtte + volt mensi előtt
2023. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem jön meg, akkor tesztelsz és kiderül.

Mi sem látunk bele a méhedbe, Te sem.

2023. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, csak kíváncsi voltam esetleg volt e valakivel hasonló és mi lett belőle. Azt is tudom, hogy mindenkinek máshogy működnek a dolgok, de azért tapasztalatokat olvasni hasznos lehet.:)

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2023. ápr. 11. 23:40
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez még bármi lehet. Nekem egyébként pontosan ugyanez volt. Csak a nemvárt napján szoktam görcsölni, de most már a 11.dpo-tól menstruációs görcseim voltak. Amikor meg kellett volna jönnie, akkor mondjuk pont nem. Másnap teszteltem, de ahhoz képest, hogy egy napja késett, elég halvány. Elég friss még, ez hétfőn volt. Holnap tesztelek újra.

Az biztos, hogy nekem terhesség volt, de az nem, hogy meg is marad. Meg az se, hogy neked is ez van, csak a tapasztalatomat írtam le.

2023. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Nekem így visszagondolva nagyjából tudom mikor volt a beágyazódás. Én 2x keltem hajnalban olyan erős görcsre, azt hittem baj van. Aztán pozi teszt. Predivel már megtudod nézni.
2023. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez akár egy beragadt fing is lehet. Csak mondom...
2023. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!