Ezt hogyan lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok hogy tudnám ki számolni hogy kb mikor eshettem teherbe?

December 31-én volt egy barna folyasom semmi vér. De a Doki szerint 14hetes vagyok most! December 20án kellet volna meg jöjjön a menstruaciom. De keveset ezért 31-Én volt az a barna.


2023. ápr. 11. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
12 héttel ezelőtt…
2023. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi meg próbálom úgy ki számolni
2023. ápr. 11. 23:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Így számolva január 14. De 22én voltam a párommal akkor az a nap ?
2023. ápr. 11. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hiába is tudnád a pontos napját, úgyis utolsó menzeszből számolnak, vagy a méretek alapján. nekem hiába volt hosszabb ciklusom, vezettem hőgörbét, akkor is a méretek számítottak.
2023. ápr. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

egyébként a december 31től nézve épp kijön a 14 hét. szombaton lesz a 15. hét. peteérés a mensitől visszaszámolva kb 2 héttel (12-16 nap) van. tehát amikorra nem vártad januárban, onnan vissza 2 hét és akkor volt peteérés, akörül foganhatott a pici. ha január 22én voltatok együtt, és abból lett a pici, akkor február 5 körül lett volna esedékes a mensid.

de ez a terhességi hetekben pont nem számít. utolsó mensi a fix mindenkinél, ezért abból számolnak.

2023. ápr. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!