Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki erzett barmilyen jelet...

Valaki erzett barmilyen jelet is a beagyazodas utan?

Figyelt kérdés

Lehet csak bekepzelem.

Fel vagyok fujodva, erzekenyek a mellbimboim, kemeny az alhasam es neha szurkal a mehem.

Kivancsi vagyok kinel milyen tunetek jelentkeztek. :)

Van aki erzi elvileg, de van aki semmit.



2023. ápr. 13. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Nekem semmi tunet nem volt
Leirom
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Én ma vagyok 2.dpo de ugyan így ezt érzem
2023. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Jelet? Persze. A bal alkaromon megjelent egy számsor.



Ne legyél ennyire görcsösen rákattanva, mert ha hónapok telnek el sikertelenül, ki fogsz készülni.

2023. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Eddig egészen pontosan 3szor éreztem jelet beágyazódás után. Nagyjából egy héttel utána, ez a jel pedig az elmaradt menstruáció volt. És képzeld 3 gyerekem van.
2023. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen volt. Pecsételés törléskor. Pici vér. Nem is értettem .. más tunetre nem figyeltem fel. Jobb is ha nem figyeled magad csak élsz és elfoglalod magad mással … akkor jön csak össze . Nekem is akkor jött ősze egY év próbálkozás után mikor már feladtam és másra fordítottam a figyelmem..

2,5 hónapos a fiam 🥰🤱🏼

2023. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Múlthet kedden barnaztam. 12-13-ra számoltam hogy meg kell jönnie, de nem tette. Ugyhogy lehet az az volt, bar ma szinte leesett a pozitiv a csikrol olyan erős volt.


Első gyerekemnél ez nem volt, ott az elmaradas után pár nappal iszonyat erzékeny lett a mellem. Nem tudom ez most is igy lesz e.

2023. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De..biztos... dpo2-n kizárt hogy éreztél bármit is
2023. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!