Mitöl ilyen hibás?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link] tudom h negatív de nem is ázott el.. rögtön ilyen lett


2023. ápr. 15. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen gagyi termékek.
2023. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek a tesztek egy forintot nem ernek , megis sok penzert vesszuk meg oket….. 😞
2023. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dávid teszt 10es...de kb egy kalap alá lehet venni az x epillel
2023. ápr. 15. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Ezek negatív ok, ha pozitív lesz azt látni fogod.

(Én is ilyet használtam, több mint 2 evig próbálkoztunk, fél vagyon elment volna tesztekre ha állandóan predictor early-ütem volna. Amikor pozitív lesz a teszt akkor ez a papír teszt is tök egyértelmű lesz. Amiről kérdést kell kiírni az negatív.)

2023. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az x-epillel nekem soha nem volt gondom, mindig a valóságot mutatta. Miért akarod egy kalap alá venni ezekkel?
2023. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link] Nos próbáltam sokáig nem pisilni és szinte azonnal csikos de szürke...ez vajon akkor ezek szerint látom én is hogy negatív de miért lett ilyen??!maxreggel elsöböl nézek újra..most vagyok a14.napon aktus ota és szeretném tudni mi is van...hát meglátjuk...

2023. ápr. 15. 19:59
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link] bocsi itt a kettö ami jobb kép

2023. ápr. 15. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez mind negatív, nincs rajta 2. csík.


14. napon már ki kellene szúrni a a szemedet a csíknak.


(Amúgy csak reggeli első vizeletből érdemes tesztelni, a többi kidobott pénz. 9 hónap nagyon hosszú, annyit igazán ki kell tudnia bírni az embernek, hogy megvárja a reggeli első pisit.)

2023. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!