Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt lehet enni...

Terhesség alatt lehet enni sült kolbászt? Lidlbe láttam az ilyen előre csomagolt tálcás kolbászt aztán inkább nem vettem nem voltam benne biztos lehet e enni belőle vagy sem

Figyelt kérdés

2023. ápr. 17. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Én simán ettem, meg füstöltet is. Semmi baj nem lett.
2023. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az sütni/grillezni való kolbász szerintem, amire te gondolsz. Ha hőkezeled, akkor megeheted. Nyers húst nem lehet.
2023. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mindent ettem terhesseg alatt.
2023. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Konkrétan miért ne lehetne enni?
2023. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Feldolgozatlan élelmiszert nem szabad elvileg, de ha megsütöd, akkor megölöd a bacikat. Ha nem kaptam sült/főtt sonkát a boltban, akkor azt is bedobtam a serpenyőbe egy kicsit.

A penészes sajtokkal is így tettem, a camembert-t is sütőben sütöttem, a fetával töltött parikát baconbe csavarva grilleztem stb.

(Aki azt írja, hogy mindent evett és nem lett baj, az lehet szerencse is. Én pl. meg sem éreztem, hogy covidos vagyok, van aki meg belehalt. Akkor veszélyes vagy sem? Ezért szerintem nem kell hülyének nézni, aki elővigyázatos.)

2023. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eszek szalonnát is meg mindent...jó nyilván mértékkel, de semmi bajom. :D ahogy szó esett róla én is megkívántam a grill kolbászt :D
2023. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
Sült kolbászt mindig lehet enni. Kivéve ha vegetáriánus vagy mohamedán vagy, persze akkor is "lehet" de nem szabad. A sült kolbászt evést nem tiltja a keresztény vallás. Az orvos megtilthatja kifejezetten súlyos anyagcsere-zavar betegség miatt. Például előrehaladott köszvény, koleszterin diéta, bélgyulladás, súlyos hasmenés utáni diéta folyományaként.
2023. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!