Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május elején volt missed ab....

Május elején volt missed ab. m és azóta sajnos nem tudtam teherbe esni tudtok ajánlani valamit hallottam az ovu tesztről és különböző teákról ezeket érdemes hasznáni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a PG 53 fertylity tesztet. Ird be ide a keresőbe hogy PG 53 és sokmindent kidob. Olvasd el hátha kedvet kapsz hozzá. Ezen kívül van ugye ovuteszt, cickafark és palástfűtea, hőmézőzérőzés és gyertyaállás. Valamelyik csak bejön:-)
2008. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnálom, ami történt veled.

Május nem volt olyan régen, lehet direkt nem hagy a tested még teherbe esni, pihen. Ugyan azt mondogatják, hogy fél év és lehet, de akkor is, egyénenként más és más a regenerálódási időszak. Ha még pihensz egy picit, lehet minden bigyu nélkül sikerül összehozni a picit.

(én túlvagyok egy vetélésen és 4hó után jött össze a pici... semmit sem használtam. van akinek kellett egy év.) Kitartást

2008. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat aranyosak vagytok.
2008. dec. 29. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem egy évvel ezelőtt decemberben és utána idén május 9.-én is volt egy egy missed ab-om már teljesen feladtam azt hittem hogy gond van és többet nem is sikerül a babó de aztán most dec16.-án újra poz lett a teszt, tegnap voltam doknál és eddig minden rendben,


én nem használtam semmit csak vártam a babó jelentkezését, persze a dokim csináltaott egy harmadik napos hormonvizsgálatot de az rendben volt. és most 6 heets babás vagyok.


szerintem beszélj az orvosoddal ha már nem birod vagy próbálj meg megnyugodni és nyugodtan várni tudom hgoy ez lehetetlen de ha megpróbálod akkor valamivel azért nyugodtabb leszel


nagyon szorítok hogy mielőbb sikerüljön sok szerencsét

2008. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!