Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újabb velemény esetleg az...

Újabb velemény esetleg az Inofolictol? Kinek hogy használt??

Figyelt kérdés
Inofolic

2023. ápr. 23. 22:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Miujsag azóta veletek kedves kérdező és kedves utolsó válaszoló?

Én most kezdtem el az inofolicot újra :)

2023. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az első és a hatodik válaszoló vagyok. Szedtem duplán az inofolikot ahogy írták a többiek, semmit nem használt csak majdnem 40 napos lett a ciklusom és hízok általa. Nekem így nem jött be. :/
2023. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ezek szerint vagy segít vagy ront a helyzeten

Ettől független nagyon szorítok hogy minél előbb összejöjjön:)

2023. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 10-es vagyok, sajnos sikertelen volt az első inofolicos hónap.

Ez a második, amit észrevettem, hogy iszonyat gyulladásos/pattanásos lett a hátam, mellkason, pedig ez rám nem jellemző egyáltalán. Közben most váltottam a prémiumra, nőgyógyász ajánlására.

Illetve most voltam átjárhatóságin is, sajnos az egyik petevezetékem el van záródva, így nálam komolyabb gond van :(

2023. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 10.sajnálom,a premium jobb, és is most azt kezdtem inni, utoljára mikor szedtem a 2.ik hónapban jött össze sajnos akor méhenkívüli lett és műteni kelett és sajnos mivel a 3.ik méhenkívülim volt kikelett venni a bal petefészkemet

Viszont amit nemértem, mikor vissza mentem kontrollra, és mondtam hogy már a lombikot szeretnénk, a doktornő azt mondta hogy nemkell mert minden rendben és teherbe eshetek természetes úton is

Így most fél év várakozás után újra próbálkozunk

És veled mi lesz most műteni kell hogy átjárható legyen?

A gyulladás pedig nemjó, menj el bőrorvoshoz és esetleg említsd meg neki az Inofolicot

2023. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok drága valaszoloim. Hat az első inofolicos hónap nem sikerült nekem sem.. Most pedig újból kezdem mert abba hagytam.
2023. jún. 4. 23:38
 17/20 anonim ***** válasza:
Drukkolok kedves kérdező :)
2023. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

10-es vagyok! 15-os, köszönöm a kedves es segítő szavakat! Igazán jól esik így ismeretlenül is :)

Csütörtökön megyek dokihoz, ott fog kiderülni, hogy mi lesz a következő lépcsőfok. Nem tudom érdemes e a műtét, azt olvastam, nagyon kicsi az esély a sikerességre.


Szerintem prbalkozzatok persze , ahogy a doki javasolta, de érdemes lehet meddőségi központba is időpontot kérni (én is elkezdtem hivogtani őket, mindenhol fél év vagy több a várakozás. Sote-ban azt mondták, nem is tudnak most időpontot adni, majd ősszel felhivnak 🥺)

Szóval, lehet érdemes lehet párhuzamosan meginditani a lombik utat is, mert hosszú hosszú idő a várólista miatt.


Kedves Kérdező, nagyon sajnálom, fel a fejjel, új hónap, új lehetőségek! 🙏

Megyünk tovább mindannyian! 🤞🏻

2023. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok! En abba hagytam az inofolicot mert túrós folyast okozott.De viszont helyre allitotta a menstruaciomat. Sikerült teherbe esnem 5+ hetes vagyok! Sok sikert csajok a továbbiakban csak pozitívan es ne izguljatok rajta annyira majd hirtelen fog jönni. Nekem is így jött! Sok szerencsét mindenkinek!
2023. okt. 20. 10:32
 20/20 anonim ***** válasza:

De jo szívböl gratulálok és a legjobbakat kívánom :)

Én is kihagytam egy hónapot és most kezdtem el ùjra inni

Nekem is helyre állt a ciklusom,27-28naposak lettek :)

2023. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!