Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Viola-extra korai terhességi...

Viola-extra korai terhességi tesztet (5mlU/ml érzékeny)aki használt már az a nem várt menstruáció előtt hány nappal tesztelt? Valóban ennyire érzékeny, hogy már előtte is kimutatta?

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Szia igen

A narancssàrga viola teszt nekem a 8.ik dpo-n volt ilyen :

[link]

2023. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 dpon a predi is mutatta.
2023. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂 akkor lehet kipróbálom. Azért furcsáltam, mert elvileg peteérés után kb 7 napig vándorol a petesejt mire beágyazódik, szóval kb még alig lehet olyankor Hcg.
2023. febr. 11. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, kipróbáltad? Mutatott màr valamit?
2023. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia! Igen, kipróbáltam a 8.dpo-n, de negatív volt.Túl korainak is tartottam, de azért megcsináltam.

Viszont azóta kijött egy herpesz is, ami állítólag szintén lehet terhesség jele, mivel olyankor legyengül az immunrendszer és ezért hamarabb kijöhet a herpesz is.Szóval még reménykedek (2 nappal ovu előtt voltunk együtt a férjemmel)🙂 A mensinek 03.23-án kellene megjönnie, aznap reggel még tesztelek egyet hacsak előbb meg nem jön. 🙂

2023. febr. 17. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veletek? :) nekem is fura tüneteim vannak, de ma, a 9. DPOn nem mertem tesztelni még, korai lenne.
2023. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!