Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás?

Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok-sok ilyen kérdéssel találkoztatok már ezen a platformon, de a legtöbb kérdés nem kapott befejezést.

Ovuláció után vagyok 7 nappal, és 2 napja krémes fehér folyásom van, ma pedig alhasi fájdalmaim vannak. Szúrkált bal oldalon a méhem is.



2023. ápr. 24. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy, vagy nem.

Kiderül,amikor meg kellene jönnie.

2023. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Holnap reggel csinálj egy predictor earlyt, ha beágyazódás volt + lesz a teszt
2023. ápr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beágyazódás után 3 nappal a 10-es tesztek pozik lesznek.


Alapvetően nem gondolnám, hogy nálad ez áll fenn. A beágyazódás idejében a pecsételés már inkább számít lehetséges tünetnek. De még az is ritka.


Hamarabb gondolnék az esetben egy megkésett ovura.

2023. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt ovulációm, és az azt megelőző napokban, illetve aznap és utána is együtt voltunk.

Mensi után 1-2 nappal már elszoktam kezdeni az ovu teszteket, mert így a biztos.

Voltam ovuláció előtt nőgyógyásznál, akkor már volt egy 19mm-es tüszőm, és 7mm vasatag volt a méhnyálkahártya.😊


Nagyon szeretnénk hosszú ideje kisbabát, és most is nagyon reménykedünk hogy végre sikerülhet.

2023. ápr. 25. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!