Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil 1 db-os csíkos gyorstes...

X-epil 1 db-os csíkos gyorstesztnél előfordul a száradási csík? Mennyire megbízhatatlan? (Elvileg 100%-os a megbízhatóság)

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elő, az x-epilnél nagyon gyakori a száradási csík. De ha időben olvasod le a tesztet és nem kukázod ki fél nap múlva, akkor nincs ilyen probléma.
2023. ápr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Most nagyon sok x epil van fent ami száradásos.

Predictor earlyt csinálj, de ha a nem várton, alig van az x epilen akkor nagy eséllyel nem terhesség

2023. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Csak arra emlekszem,hogy az első fiamnál megcsináltam az x-epil teszett 5 nap késés után, nem mutatott 3 percen belül semmit és a kukába dobtam. Majd mikor vittem ki a szemetet aznap délután akkor láttam, mert a tetején volt egy piszok erős második csíkot, ezt követőn leteszteltem másnap akkor már azonnal kint volt a 2. Csík. Második fiam előtt csomó száradási csíkos tesztem volt.
2023. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez is fura dolog, nekem pl nemvárt előtt 4 nappal derengett rajta valami, ebből tudtam, hogy tuti baba van. Az X-epil jellemzően csak nem várt napján kezd pozi lenni, de akkor mindig egyértelmű, ha már késik és úgyvéled száradási csíkos akkor biztos, hogy az. Szerintem jó teszt, de valóban hajlamos csíkosnak látszani... de hidd el, ha az pozi, azon nem fogsz agyalni :D


Egyébként a száradási csík, ahog y aneve is mondja, száradás uátn keletkezik, mikor megszáradt a teszt, annak azért kell egy fél óra. 10 percen belül csíkos tesztek pozinak számítanak, kivéve a talán mintha lenne rajta valami... azok a legtöbbször negatívak.


Nem is tudom hány tesztet lőttem el 10 év alatt... és csak azt tudom, hogy a pozi teszt, akkor is egyértelmű, ha nagoyn nagyon halvány.

2023. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most miért lettem lepontozva?
2023. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell időn túl nézegetni. Ha időn belül 2 csík akkor pozitív ha 1 akkor negatív. Csináltam egy pár xepil tesztet. Mindig jól mutatta az eredményt. Időn túl meg nem lesegettem
2023. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!