Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban ennyire megbízhatatlan...

Valóban ennyire megbízhatatlanok a régi japán motorok?

Figyelt kérdés
Nemrég meglett a korlátlan A kategóriám, és első motorvásárlás előtt állok. Leginkább az lacsony ülésmagasságú cruiserek tetszenek, ezen belül pedig a 80-90es évekbeli japánokat tudnám megfizetni. Shadow, V Star, Virago, Marauder, Intruder, stb. Csakhogy egy ismerősöm mindenképp le akar beszélni róla, mert szerinte ezek mind megbízhatatlan motorok, és hamar tönkremennek. Azt mondja, hogy inkább vegyek egy olcsóbb ETZ 250et, és a maradék pénzből teljesen felújíthatom, ami soha nem fog cserbenhagyni, se ha mégis, akkor az út szélén is könnyű javítani. Szerintetek?

2020. márc. 13. 19:38
 1/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
57%
Nincs igaza
2020. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Tévedés, a japánok legendásan megbizhatóak. Ellenben egy jó állapotú MZ-vel nem indulnék el 50kilóméternél messzebbre.
2020. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
#2 te valószínűleg soha nem ültél ETZn mert nemtudod miről beszélsz. Ez a kétütemű sokkal jobb mint a gagyi japánok akik csak pofátlanul koppintjak az igazi amerikai choppereket.
2020. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Jó az ETZ, de hasonlítgassuk már a japán motorokhoz :D ÉG és föld, nagyon megbízhatóak, a felsoroltak közül bármelyiket veheted.
2020. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az alkatrész-ellátottság nehézkessége miatt nem vennék ilyen öreg motort. Azon felül sem a fék, sem a futómű nem túl naprakész. Ha belefér, én inkább a 90-es évektől felfelé nézelődnék, azok már szerintem vállalhatóbbak napi használatra.
2020. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
30 éves motor hamar fog tönkremenni? Ez aztán logika. Ha eddig bírta, azt a pár évet amíg nem újítasz be még valahogy csak elcammogja.
2020. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A felsortak közül melyiket ajánlanátok leginkább? Rutinom alig van, jogsi előtt csak 50es automata robogóval mentem, és Simsonnal.
2020. márc. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!