Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hüvelybe milyen mélyen kell...

A hüvelybe milyen mélyen kell kerülnie a spermának?

Figyelt kérdés

Gyereket szeretnénk. De párom képtelen hüvelybe elélvezni. (Soha nem is tudott) A szex jó, élvezi is, csak elélvezni nem tud.

Próbáltuk már mindenhogyan.

Most az a technika, hogy szájjal vagy kézzel kényeztetem, és amikor a csúcsra jut, a péniszt berakja a hüvelybe. De van, hogy nem tudja elég mélyre tenni.(Szóval nem a méhnyakig...)

Tudom, hogy az ondó tartalmaz olyan anyagot, ami védi a spermiumot a hüvely savasságától.

Vajon induljunk inkább tovább, vagy bejöhet ez a technika?

Ovulációs tesztet használunk.( Ne kövezzetek meg)



2023. ápr. 27. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem tud hüvelybe élvezni? Valami fejben gátolja? Mert, ha igen, akkor arra pszichológus kellene, mert ilyen olyan technikákkal csak szenvedésnek tűnik az egész.
2023. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, fejben.

Nem tudja meg magyarázni, de gátolja valami.

2023. ápr. 27. 15:05
 3/17 A kérdező kommentje:

Már az első barátnőjénél gondok voltak ilyen téren.

Még gumiban sem tudott...

Pedig ő vetette fel a babaprojektet. Az elején ő jobban szeretett volna (most már én is).

2023. ápr. 27. 15:10
 4/17 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Hát, ez így szenvedés lesz. Nem lehetetlen, de nehezebb az biztos. Inszemináció, vagy lombik a megoldás,ha a pszichológus nem segít.
2023. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Ez így elég röhejes, ne haragudj.

Így kb 1 a millióhoz esély ha van. Na jó, legyen "csak" 1 a tízezerhez.

Küld el pszichológushoz és meg van oldva a baj

2023. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
S ilyen akar szaporodni, aki szaporodni se tud...
2023. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
42%

:D Kövezzetek meg, de ezt látni kéne... :)


Ne keseredj el, szülsz egy gyereket, aztán 5-6 év múlva megunod ezt az egészet....


És hogy ne legyek negatív: pszichológus. Addig tényleg ne vállaljatok gyereket (ha másért ne, please a gyerek miatt..)

2023. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 6. - Ettől ő egy fantasztikus ember, férfi.

És pont az a baj, hogy akinek kellene nem tud "szaporodni" ahogy te fogalmaztál, aki meg eltartani nem tudja, szül 6-7 gyereket, hogy dolgoznia ne kelljen.

Úgyhogy bocsi, de nem tudok egyet érteni.

Valamint elég degradáló ez a megjegyzés mindazokra nézve, akiknek külső segítséggel sikerül a baba.(pl. Lombik) Nem mellesleg általában ők rendelkeznek megfelelő egzisztenciával...

2023. ápr. 27. 15:41
 9/17 A kérdező kommentje:
Látni kellene? Komolyan? :)
2023. ápr. 27. 15:42
 10/17 A kérdező kommentje:

De a az aktussal nincs baj. Ilyet nem írtam sehol. Sőt. Merevedés zavartalan. Minden alkalommal van orgazmusom. Ahogy neki is.

Lehet, hogy ostoba vagyok, de miért érdeke a gyereknek,hogy az apja a hüvelyembe élvez -e vagy sem?

2023. ápr. 27. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!