Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjem volt sperma vizsgálat...

A férjem volt sperma vizsgálaton. Volt tenyésztésen is minden.Azt mondták,minden rendben. Spermaszám, mozgás, stb. De az állaga a spermának nem túl jó. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Mármint,hogy túl sűrű.Vagy ilyesmi.Nem pontosan értem.Hígabbnak kéne lennie.Állítólag ez jelezhet valamilyen gyulladást is.Volt már valaki ilyen helyzetben?És csak 1 hét múlva lesz eredmény.Nem tudom mire számítsak.Bár azt mondta a doki,hogy nem kell izgulni nincs nagy baj és gyógyszerel ezt lehet kezelni.köszönöm
2008. ápr. 11. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a mozgásukat gátolhatja a sűrűség egy kicsit. Ha az andrológus azt mondta, hogy minden rendben, akkor szerintem ne izguljatok, biztosan érti a dolgát, legyetek türelemmel, biztosan szépen össze fog jönni majd a baba!!!
2008. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,ezt is mondta,hogy a sűrűsége miatt nem tudnak bejutni.Bocsi,hogy ilyen hülyén fogalmazok csak nem igazán tudom a szak nyelvet.És lehet,hogy csak tényleg ez gátolja a teherbe esést?Velem majdnem minden rendben.Csak bromocriptint szedek 3 hónapja.De az értékem is teljesen jó már két hónapja.Folyamatosan figyel a doki meg minden.Ha esetleg gyógyszert kap a férjem mennyi időn belül hat?
2008. ápr. 11. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Páromnak is nagyon sűrű a spermája, de sikerült a baba, úgyhogy nem hiszem hogy ez miatt ne lenne.

Azért javasolnám hogy igyon sokat, segíthet!

És kitartás, türelem, ne görcsöljetek rá, csak lazán, előbb fog siekrülni!:)

2008. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!