Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhatnak beágyazódásra a...

Utalhatnak beágyazódásra a tünetek?

Figyelt kérdés

7 nap múlva kellene megjönnie a nem várt mensimnek. Tegnap és tegnap előtt erős alhasi fájdalmat éreztem. Néha szurkált a bal méhem, és a köldököm környéke. Pecsételő vérzést nem tapasztaltam.

Ma gyorsan száradó fehér folyásom volt.

Ovulációs teszteket használva, 15-én, 17-én és 18-án voltunk együtt a párommal.

Holnap tesztelhetek legkorábban.

Elképesztően izgulok, azt hiszem ezért is teszem fel ezt a kérdést. Nagyon nagyon nagyon szeretnénk egy kisbabát.

Negatív, trollkodó válaszokat nem kérek, inkább azok véleményére számítok akik már átélték ezt a csodás várakozást, vagy éppen babaprojektben vannak.



2023. ápr. 27. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

A beágyazódásnak nincsenek tünetei, max nagyon ritka esetben pár csepp vér.

Szerintem az okozza a tüneteket, hogy rettenetesen rá vagy pörögve a témára. Méhed meg csak egy van, nincs bal meg jobb belőle.

Felesleges holnap teszteli és tenni fel ide a ti is látjátok a második csíkot a nap felé tartom és negatívba teszem jellegű kérdéseket. Tesztelj, ha késik.

Nem megbántani akarlak, én is akartam nagyon gyereket, lett is, de azért a józan eszemet nem veszítettem el.

2023. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Persze, siman lehet. Ha 28 napos ciklusaid vannak es a 14.napon volt a peteeres, teljesen valid a menstruacio elotti 7 nap beagyazodas szempontjabol. Nagyon drukkolok!🥰
2023. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló.


Na pont az ilyen válaszokra gondoltam a leírásban.

A józan eszemet én nem veszítettem el, viszont Te a tapintatosságodat és az együttérzésedet valahol elhagytad. Ajánlom hogy keresd meg őket.


Attól, hogy Te úgy gondolod hogy

mindent tudó emberként" ide beválaszolni egy ilyen hangvételű szöveget hasznos, még hidd el hogy vannak olyan nők/párok akik most pont ezen mennek keresztül és igenis kíváncsiak arra hogy mi lesz végül az én sztorim vége.


Tudom hogy egy méhem van, a bal oldalra gondoltam, bocsáss meg a fogalmazásbeli hibáért, gondolom a kérdésben ez ragadta meg legjobban a figyelmedet.


Tovább nem is ragoznám a véleményemet rólad.

2023. ápr. 27. 19:00
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


Nagyon köszönöm a válaszodat. Nagyon reménykedünk a párommal.❤️

28 naposak a ciklusaim, remélem nem jön meg.

2023. ápr. 27. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges holnap tesztelned. Tudom, hogy nehéz, de várd ki azt a 7 napot.
2023. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

A beágyazódást nem lehet érezni. Egy pár sejtből álló csomócska agyazódik be egy idegsejtekkel nem rendelkező szövetbe.

De nagyon drukkolok. Viszont holnap hülyeség tesztelni. 12. dpo-ig bírd ki.

2023. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Bal méhed és gyorsan száradó folyás???!!!
2023. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
Predictor earlyval tesztelj csak más ilyenkor nem mutatja, de 1 napot várj még.
2023. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Mennyi a folyásod száradási ideje?

És milyen páratartalom mellett mérted?

2023. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a nemvart napot és akkor tesztelj.
2023. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!