Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól ezek az értékek?

Jól ezek az értékek?

Figyelt kérdés

Március 24-én volt az utolsó mensim. Április 23-25 + teszt. 27 UH-n ez állt:



[link]


Nem mondott semmit. Május 17-én megyek újra. Eddig enyhe görcseim voltak, magnéziumot szedek. Azóta az sincs. Olyan, mintha terhes se lennék. Ez kicsit megrémiszt. Nektek milyen tüneteitek voltak ilyen korán?



2023. ápr. 29. 11:29
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy csak ennyit látott, terhességi kornak megfelelő.

Nekem például semmilyen tünetem se volt.

2023. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi idősen semmilyen tünet nincs. Nem is értem mit vársz? ! Itt mindenki rohan szex után egyből dokihoz és azt hiszi kifelé jövet már a derekát kell tartania akkor hasa lesz?! Hova kell ennyire siettetni a dolgokat? Ha terhes vagy 3 hét múlva is az leszel, akkor is ha nem ultrahangoznak meg. Lehet át első tüneted az lesz 20 hetesen hogy megmozdul vagy elkezd nőni a hasad.
2023. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nem mindenkinek van tünete nekem pl srmmi se volt 2 gyerekkel se csak a magnézium hiány.

Korai terhesdég kb 4 5 hetes lehetsz vagy meg kisebbb.

Pihenj és várj türelmesen hogy 17.e legyen :)

2023. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
23%
Minek mentel orvoshoz ennyire koran?
2023. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
80%

Aki bunkó választ ad, az valószínüleg azonnal terhes lett, vagy nem is akart az lenni és azért nem tudta ilyen hamar… szóval velük ne foglalkozz :)

most az a jó ennyire az elején, ha nem fáj, nem görcsöl, stb. Minimális húzódó érzésed ha van, nagyon enyhe mensis fájdalom, az belefér, de ezekre van a magnézium. A többi tünet meg majd jön. :) majd írj, hogy mi újság.

2023. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
69%

Nekem minimális mellfájdalom (meg a puffadás) volt csak a tünetem, az is jött-ment. Hányinger, émelygés soha nem volt.

Szerintem ha nincs tüneted, az teljesen normális, bajt inkább az jelezhet, ha van, de hirtelen megszűnik, de még ez sem törvényszerű.

2023. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is március 24 az utolsó mensi első napja és én is április 26án teszteltem pozitívat...😀

Nekem második gyerek lesz, semmi panaszom nincs úgyhogy csak május 16ra kértem az időpontot. Első gyereknél a 6.héten mentem (nem tudtam mikor kéne olyan izgatott lettem) és visszahívott 2hét múlva. Úgyhogy most egy kört kihagytam és nagyjából a 8.hét közepén megyek elsőnek. Akkor már remélem lesz szívhang és minden rendben lesz! (Sose lesz május 16.😆)

Semmi panaszom nincs. Max annyi, hogy tüsszentéskor úgy érzem kiszakad a méhem vagy hirtelen mozdulatnál belenyilal de semmi egyéb szerencsére. Ja igen...a mensi szerű görcsölés is alkalmanként van, de az az első terhességnél is a 24.hétig volt. Akkor ajánlották a magnerotot és az segített. Másik fajta magnézium nálam nem működött.

2023. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Nekem március 23-án volt meg utoljára. Nekem is második baba (remélem) és nekem is 16-ra van időpontom 😊 Igaz én két vetélés miatt voltam kerek 6 hetesen is. Még csak 8mm-es petezsákot és 3mm-es szikhólyagot látott az orvos. Kaptam progeszteront és most várunk. És igen, sose lesz 16.a😅A tüneteim is hasonlóak. Először magnézium citricit szedtem, az nem jött be, most magnosolvot iszom az jobbnak tűnik.
2023. máj. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek, hogy elmentél dokihoz! :) Én is gondolkoztam rajta...meg ahogy telik az idő, egyre többször jut az eszembe, hogy csak el kellett volna menni....😄

De akkor már hárman vagyunk a kérdezővel együtt... 🙃

2023. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Nos én a magam nyugtatása miatt kértem egy időpontot, de csak egy UHra. Utána már a 17-e könnyebben eljön majd.
2023. máj. 8. 09:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!