Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek az értékek mennyire jó...

Ezek az értékek mennyire jó hcg értékek? 14. Dpo 74.5 18.Dpo 331.2

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Bizakodásra ad okot.
2022. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Pénteken újra nézetem!
2022. nov. 22. 18:39
 3/23 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges!
2022. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem felesleges mar nezetned.

Bizonyos esetekben nem tesz jót a vérvétel. Volt egy poszt a facebookon ahol egy lombikos folyamatosan nezette a progiszintjet (ami jo volt) elvetelt. A klinika azt reagalta ra hogy a vetelest okozhatta a folyamatos vervetel is. Nem megilyeszteni akarlak, meg erre biztos nagyon keves esely van, de szepen novekszik a hcg, ne stresszelj es élvezd a varandosagodat!

Boldog babavarast kivanok!

2022. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Hogy okozna már vetélést egy (vagy több) vérvétel?! 🤦‍♀️
2022. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Én egyetértek az utolsóval. Úgy tudom hogy csak szükség esetén ajánlott a vérvétel mert ilyenkor a babának és anyának is szüksége van minden vérre.


Boldog babavárást neked!

2022. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Hiába nézeted sokat nem tudsz meg belőle, nekem 15 ezer volt a hcgm és mégsem lett szívhang.

Örülj hogy terhes vagy, és nyugi.

2022. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hu ezt nem tudtam, hogy nem tesz jót a vervetel :( kétszer voltam eddig, de akkor atgondolom a későbbiekben.
2022. nov. 22. 19:54
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Az vagyok aki a vervetel vetelest irta, en se tudtam, nem is gondoltam ra, de miért irna ilyet egy meddőségi klinika ha nem lenne alapja. Szerintem jobb félni, plane hogy nem a vervetelen múlik, aztal csak nyugtatja magát a kérdező. De ezt egy tedztel is meglehet csinalni es nincs kockazata.
2022. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

Csak úgy mondom, terhességem elején kórházba kerültem. Volt hogy 1 nap alatt 2x is vettek tőlem vért, főorvosi utasításra. 1hét alatt 5 vérvetelem volt.

Ha akkora baj lenne, nem engedte volna gondolom.

Nem literszámra csapolnak meg, hanem 1-1 dl kb amit levesznek. Annak meg olvassunk utána, az emberi testben mennyi vér van :D

2022. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!