Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nappal érdemes a nem...

Hány nappal érdemes a nem várt előtti napon tesztelni ,amikor már mutatna valamit a teszt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Predictor early akàr mán 6 nappal a mensi előtt is kimutatja a terhességet.

De nyílván ha később fogant a baba, akkor nem fogja kimutatni olyan korán.

2023. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

1. "mán 6 nappal a mensi előtt" 🤣

Ezt is csak az hiszo el, aki a "már"-t 'mán'-nak mondja. 🤣🤣🤣


Kérdező, tesztelni akkor érdemes, ha nem jön meg akkor, amikor kellene neki.

2023. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem 1 vagyok de nekem is mutatta 6 nappal mesi előtt, de én tudom mikor volt ovum, így 6 nappal előtte az nekem 9 dpo, mert 15 a luteálisom. Ha ez valakinek rövidebb akkor már nem mutatja 6 nappal előtte.

Így ha tudod az ovud akkor az után a 10-11.napon már egy predictor early mutatja.

2023. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tök felesleges előtte tesztelni. Sokszor fals eredményt kapsz, kémiai terhességgel. Minek? Nem elég akkor, mikor késett a menzeszed?

Én közel 2 évet vártam a pozitív tesztre, de soha nem teszteltem menzesz előtt, csak akkor, ha késett 1-2 napot. Így is sok negatív tesztem lett.

2023. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutott előre tesztelni, pedig nagyon vártuk a babát.
2023. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben nem fogok én sem tesztelni. Csak kíváncsi voltam. Annyi mindent olvastam már itt😅
2023. ápr. 29. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
4. A kémiai terhesség is az és pont jó, ha tudja az ember lánya, ha sorozatban megszakad, mert annak oka van, amit érdemes kivizsgáltatni.
2023. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1-2, sőt több napos késéssel is lehet kémiai terhesség, szerintem az a ritkább, ha csak elindul valami, és mégis megjön időben, csúszás nélkül...

Tehát a kémiai terhességbe szerintem bármikor belefuthatsz, ne ebből indulj ki.

Inkább azért tesztelj a nemvárt napja után,mert az már okot ad a gyanakvásra, ha nem jön meg, így nem lövöldözöl el felesleges teszteket minden hónapban 8-9. Dpo-tól, csak ha indokolt, így talán nem is görcsölsz annyira rá.

Ennek ellenére ha valami gyanúsat érzel, a 10-11. napon már tesztelhetsz, ha mégis szeretnél, mert akkor már jó eséllyel mutathatja, ha elkezdődött valami.

2023. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aaaa nem,meg várom a nemvárt napot. Még 2 nap🙏🏼🤞🏼 köszönöm
2023. ápr. 29. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!