Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom hogy mar rengeteg ilyen...

Tudom hogy mar rengeteg ilyen kerdes van, de meg tudnato nekem mondani hogy mikor erdemes tesztelnem? 2. -an voltunk egyutt (akkor volt ovum) es most vasarnap kene megjonnie. Mikor mutatna biztosat a teszt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én keddnél előbb nem tesztelnék.
2014. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg késik.
2014. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen kérdést. Ha tudod h rengeteg van akkor miért nem olvasod el azokra a választ. Na meg ha elolvasnád a terhességi teszt használati útmutatót azon is rajta van mikor érdemes.

Hány éves vagy?

2014. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha vasárnap nem jön meg, akkor hétfőn tesztelnék.
2014. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedd reggel tesztelnék legkorábban
2014. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5 válaszoló vagyok feltéve ha pontosak a ciklusai. Nekem szokott akár egy hetet is csúszni én megszoktam várni azt az időt is.
2014. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Keddet mondok én is, mert az van két héttel az aktus után.
2014. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
elolvastam..vagyis csak atfutottam a szememmel. ha ma hazamegyek elolvasom. amugy 18 vagyok
2014. dec. 10. 13:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha 2-án volt az ovud, akkor eleve nem vasárnap, hanem kedd tájékán kellene megjönnie. Vagy esetleg pontosan tudod, hogy a luteális fázisod kevesebb 14-nél?

Nem tesztelnék előbb keddnél.

2014. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én szombatra nem várom, ezért sokat olvastam ezen az oldalon a tesztelésről és nagyjából 2állaspont van, az egyik hogy nyugodtan tesztelhetsz mert x embernek már 9-10-11-12dpon is kimutatta a teszt a másik meg álláspont hogy ne rohanj a a teszteléssel inkább várj, mert az csak a 4napot az elmaradt vérzés után mutatható ki biztosan. Szóval én sem tudom mi a jó.

Van valami megérzésed? Már nem merem írni hogy tüneted mert sok ember azért is lehurrogja a másikat, hogy már hogy lenne ilyenkor tünet???

Kíváncsi vagyok, hogy mire jutsz, megírod ha tesztelsz? :)

2014. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!