Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a menzeszem, ma...

1 hete késik a menzeszem, ma pici barnás pecsételés volt. Vajon baba? Nem szedek fogamzásgátlót 2 hónapja.

Figyelt kérdés
Két napja teszteltem, negatív. Az egy heti késés nem biztos, mert eddig csak egyszer jött meg fogamzásgátló abbahagyása után, de az a 28. napra. Lehet, hogy amúgy is később jött volna most meg... reménykedhetek terhességben?
2010. okt. 9. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: ha a teszt negativ - kevés annak az esélye, hogy terhes legyél. A fogamzásgátló abbahagyása előbb vagy utóbb hormonzavart okoz, tehát késhet.

Amikor megjön - nem szoktál barnázni?

2010. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem, eddig még sosem barnáztam.. fogamzásgátló szedése előtt sem (4 évig szedtem). Abban bízom, hogy nem is akkor kellett volna megjönnie, amikorra számoltam, hanem később eleve(pl. ma) és ezért nem mutatta ki még a teszt...

2010. okt. 9. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha 1 hete késik, és 2 napja nega volt a teszt, akkor nem vagy terhes, egyszerüen csak késik. Vissza kell még állnia szervezetednek. Ilyenkor gyakran előfordul, hogy késik. De nem érem, hogy számolhatnál rosszul?
2010. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaa arra értettem, hogy lehet, hogy rosszul számoltam, mert a gyógyszer elhagyása után csak egyszer jött meg, akkor 28. napon. Lehet, hogy eleve ez a második ciklus hosszabb lett volna, pl. 33 napos. Ezt csak példának mondom. És közben sikerülhetett esetleg teherbe esni és pl. a 20. nap körül fogant, akkor lehet nem mutatja a teszt... csak erre értettem, de valószínű, hogy csak nagyon szeretnék az lenni :((((
2010. okt. 9. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:

figyi amíg nem jön meg semmi nincs veszve. de nem szabad semmibe bele élni magad, ilyenkor tényleg csak az idő segít (ami a legidegőrlőbb, tudom)

egy barinőmnek második hónapja késett, és mégse baba volt a dologban (sajnos) most kapott gyógyszert ami meghozza neki, de

egy barinőmnek késett 4 napot csinált tesztet negatív lett, és szomorú, de csak nem jött meg neki rá 5 napra csinált egy tesztet egyből pozitív ma már 7 hónapos kis kijájlánya van:D

szóval megy a drukk!!!

2010. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásod, jó volt egy kis biztatást is olvasni!! :)) Megpróbálok nem rá görcsölni, de nem könnyű... Orvoshoz megyek én is, hogy megtudjam, hogy amúgy minden rendben van-e....
2010. okt. 9. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de én pont így voltam, és sajnos nem volt baba. :( Fogamzásgátló abbahagyása után 28 napra megjött, aztán következő hónapban 8 napot késett. Nagyon reménykedtem, hogy baba, de a tesztek negatívak voltak. Aztán én is barnáztam egy kicsit és másnap megjött. Mióta nem szedem a gyógyszert, mindig barnázok menzi előtt, előtte soha. Valószínű most azért késik a menzid, mert most áll be, mivel a gyógyszer kiürült a szervezetedből, nekem is átállt 28 naposról 33 naposra. A teszted is negatív, akkor sajnos nincs baba. :( De drukkolok, hogy minél hamarabb összejöjjön!
2010. okt. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Hát igen, mára megjött nagy görcsök közepette... remélem akkor már visszaállok, kiürül szépen... neked mennyi időbe telt, még "normális" lett? Összejött a baba? Ha igen, gratulálok, ha nem, szívből kivánom, hogy minél hamarabb sikerüljön!

2010. okt. 10. 09:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! 00:41-es vagyok. A második hónapban késett, 33 napra jött meg a 28 helyett. És ezzel be is állt, következő hónapban is 33. napra jött meg és utána is, és azután is...

Sajnos még nem jött össze a baba, 6 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. :(

2010. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szia! hát nagyon nagyon sajnálom..... és peteérésed van? doki mit mond? Kívánom neked, hogy sikerüljön mostmár minél hamarabb!!!!!
2010. okt. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!