Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyasa...

Fogamzásgátló abbahagyasa utan nehezebb vagy konnyebb teherbe esni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én decemberben hagytam abba és azóta még nem sikerült. Kb 1 hónap alatt visszaállt a ciklusom és van peteérésem is, de eddig még nem sikerült :/
2023. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet. A fiam elsőre sikerült, előtte nem szedtem fogamzásgátlót. Most 3 hónapja hagytam abba, ebben a hónapban már volt peteérésem is, de nem sikerült.
2023. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hónap után sikerült teherbe esnem.
2023. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 2x első hónapban összejött utána
2023. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ tőle.
2023. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is decemberben tettem le és még nem jött össze. Remélem lassan sikerül!
2023. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szervezet függő... ismerősöm elhagyta a gyógyszert és azonnal terhes maradt...csupán valamikor jó későn lett ovuja, mert 54. napon lett először pozi a tesztje. Szóval nehezen indult be a ciklusa, mégis elsőre sikerült... Van akinek meg hónapok. Sajnos ezt nem lehet előre tudni.
2023. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy evig nem jott meg abbahagyas utan.
2023. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
nem függ tőle. 1 hét alatt kiürül a szervezetből. Én mikor abba hagytam elmentem a nőgyógyászhoz megvizsgáltatni magam hogy rendben vagyok e baba tervezéshez és ezt is megkérdeztem. Ettől függetlenül nekünk a 4.-ik hónapban jött össze a babóca :) de nem a fogamzásgátló miatt! lehet hamarabb is össze jön ha nem éppen költözésben vagyunk és munkahely váltáson.
2023. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!