Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt hogy szedted,és...

Clostilbegyt hogy szedted,és hanyadik naptól?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 30. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem cukorka és nem is vitamin....ahogy a doki mondta. Ez mindenkinek más. Elég sok mindentől függ és orvosi felügyelet nélkül veszélyes is lehet. Nyilván gyereket szeretnél, tehát kövesd a dokid utasítását.


Egyébként ez sem csodaszer. Ovut csinál bárkinek, viszont az okot nem kezeli, pedig az nagyobb probléma lehet. Nekem is lett ovum, de baba nem lett addig míg nem derült ki, miért nincs ovu.


Amúgy sokaknak a pihenő időszakban jön össze, mert ugye ezt se lehet minden hónapban szedni, ha jól rémlik max 3 ciklusban aztán kell üres hónap mikor nem szedi az ember. A gyógyszerbek ilyenkor is tart még a hatása.


A kérdésedre meg a válasz...nem emlékszem pontosan, de talán az 5.naptól szedtem 32-33 napos ciklussal.


Minden esetre, csak úgy magadtól ne szedd, mert lehet olyan bajt csinálsz, hogy utána gyereked se lehet... tényleg nem játék.

2023. máj. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi én is úgy szedem majd 5.naptól

Amúgy előző hónapba 1.naptol szedtem

2023. máj. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!