Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt, 6 napja Ovitrell...

Clostilbegyt, 6 napja Ovitrelle, tegnap este óta Progesterone exeltis- reggel óta igen erős bal oldali petefészek területi fájdalom. Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Első Clostis hónapom, bal oldalon 3 tüszőm volt. Az egyik már a 12.ciklusnapon 26 mm-es, a másik 19, a 3. kicsi volt és ovális. Vizsgálat napján este úgy éreztem, hogy az egyik tüsző megrepedt. A tüszőrepesztőt másnap este adtam be, ez volt most pénteken, vasárnap szintén azt éreztem, hogy volt tüszőrepedésem és mindent bal oldalon. Tegnap este (17. ciklusnapon) vettem be az első progeszteront, reggel arra ébredtem, hogy a bal petefészkem nem kicsit fáj. Később enyhült a dolog, de azóta is visszatérően erős bal oldali fájdalmat érzek főleg ha leülök, vagy ha lépek, de nincs minden mozdulatnál. Bal oldalon van egy hónapok óta ismert 3 cm-es bevérzett endometriomam, de eddig ilyet még nem tapasztaltam.

Volt valaki hasonló helyzetben?


Köszönöm, ha írtok :)



2023. ápr. 12. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is clostis vagyok

Azért feszít mert ott repedt mega tuszo

Én ma vagyok 2.dpo de nagyon duffadok feszít a petefészek

2023. ápr. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neked is első hónap? Voltál cikluskövetésen?

Én csak azt nem értem miért repedés után fáj…. Ma már sokkal jobb volt, már csak reggel ébredés után, illetve ha leültem vagy felálltam éreztem a hasam.

Én már nem számolok dpo-t, jövő csütörtökön kell tesztelnem, ennek függvénye a további progeszteron.

Te hogy vagy?

2023. ápr. 13. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem tobbedik első 2 ciklusban 2x1 2.naptol de semmi nem történt aztán doki másképp látta jónak 2x2 1 naptól sikerült is de sajna elhalt

Most is 2x2 eddig nézett de most szabadság miatt nem.nezett majd csak 2 hét múlva lesz dokim.De lh teszteltem

Én is ugyan így érzem mikor hirtelen fel állok meg érzem 😀 kicsit puffadok néha görcsölök most egyenlőre ennyi,ja folyás az van az is hirtelen meg indul azt hiszem még jött de nem

2023. ápr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom a veszteséged :(

Első baba lesz?


Nálam minden eltűnt….

2023. ápr. 16. 07:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2023. ápr. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!