Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokatlanul kevés menstruáció...

Katka870511 kérdése:

Szokatlanul kevés menstruáció lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1nap késéssel.megjött, viszont szokatlanul kevés szinte csak a papiron látható. Tegnap este csinaltam egy tesztet (dávid teszt) ami halványan pozitiv lett, ma reggeli szintén. 10 nappal ezelőtt voltunk együtt a ferjemmel. Szerintetek létezne, hogy babánk lesz? Időpontot orvoshoz jövő hétre kaptam.
2023. máj. 4. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is pozitív. Viszont hiába mész jövő héten orvoshoz, terhességet még nem fog látni, túl korai.
2023. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább vérvételre mennék a helyedben. Progit nézetni, mert a pozitív is pozitív. Viszont sajnos a papíron látszódó vérzés nem jó jel.
2023. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pénteken volt laborom a progim 8,96 ng/ml volt akkor
2023. máj. 4. 12:19
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy ez inkább negatív teszt?

2023. máj. 4. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem látok 2 .csíkot
2023. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Predictor earlyt vegyél, reggel csináld meg.

Az is lehet elindult valami csak nem tapadt meg, vagy csak vacak a teszt

2023. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy negatív teszt.
2023. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!