Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meg jött a menstruációm de...

Meg jött a menstruációm de szokatlanul sokat èg a gyomrom ès a menstruációm utolsó napján ègő èrzèkeny èrzèst èrzek a melleimben mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos terhes vagy, más nem lehet! 🤦🏼‍♀️
2023. márc. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Szerintem kezd el a babás cuccok vásárlását 🤦‍♀️

2023. márc. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyomorsav.

Mellérzékenység. Ez mondjuk amúgy is járhat a mensivel. Mikor hogy.

2023. márc. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Swmmit menstruációs tünet. Nekem van hogy olyan érzékeny lesz abban az időszakban, hogy melltartót nem bírok felvenni.


A kérdésed viszont nem ebbe a kategóriába kellett volna írnod. Ha terhes lennél az első és legfontosabb tünet a menstruáció kimaradás... Nem tudom ezen mit nehéz felfogni.

2023. márc. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy ég a gyomrod(valószínűleg nem jó kaját ettél), meg égő érzés van a melleidben, mert mindenképpen szaporodni akarsz. Pszichésen van inkább a probléma.
2023. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!