Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 2-3 nappal...

Együttlét után 2-3 nappal mindjárt megjön érzés jelenthet valamit? Még nem kéne megjönnie. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Még el sem kezdte a beágyazódást, ha megtermékenyült a petesejt. Vagy csak éppenhoyg.
2011. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen, azt jelenti, hogy meg fog jönni.
2011. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindig napra pontos...és még van több, mint 1 hét.
2011. okt. 7. 10:00
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Azt jelenti,hogy nagyon szeretnéd,hogy sikerüljön,semmi mást:)
2011. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :(
2011. okt. 7. 10:16
 6/11 anonim ***** válasza:
A fent leírtakon kívül ez még peteérést is jelenthet, ha éppen kitolódott picit.
2011. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

ez az én kérdésem. azóta van sok tünetem. jövő hét elején kiderül:) , azóta folyton fáj a petefészkem derekam, kicsit a mellem, hányingerem van, nem tudok enni...stb. nyugi:)

nem képzeled be magadnak:)

2011. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na szép kedves utolsó :D mi meg várunk ott a kérdésed kiírásánál ,hogy vmit írj

Lombikos :)

2011. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező bocs az előző hsz-ért :)

Amúgy én is éreztem a mensis fájást már beültetés óta minden nap a hasfájás ,feszülés,szúrkálás, nyomás minden fajtáját átéltem :D más tünetem nincs néha enyhe derékfájás. Két napja kellett volna nem megjönnie nem jött de én utrogestant használok az visszatarthatja,de a lényeg azóta puffad,feszül picit a pocakom odalent :)

Drukk

2011. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok bocs teljesen más együttlét után hisz még meg kell termékenyüljön az embriócska és be kell ágyazódnia, ahhoz még tényleg korai. Sok sikert!
2011. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!