Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrég mikor lefeküdtünk a...

Nemrég mikor lefeküdtünk a barátommal, együttlét végén mikor leszállt rólam lecsúszott a gumi róla. Bennem élvezett még el, és a történtek ellenére "tartalom" benn volt a gumiban. Mekkora az esélye hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát lehetsz terhes,mert én is igy jártam.De lehet szerencséd is.
2008. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Mert pont az ilyen esetekre, le vannak kezelve spermium ölő szerrel belüről. De azért figyelj oda.
2008. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

(Előre kérek bocsánatot, nem akrlak bántani!!!) Az agyamra mennek ezek a kérdések: "Lefeküdtem a barátommal.......mennyi az esélye hogy terhes lehetek???"

Napi 25 ilyen kérdés! A válasz: 37.2%. Hát mégis mekkora lenne? Ha szexeltek mindig van valamennyi esély. Ezzel jár!!

2008. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annak,akinek az agyára mennek az ilyen kérdések,minek válaszol?Miért kell megbántani a kérdezőt!Amúgy is aggódik szegény!
2008. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!