Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés idején mensi szerű...

Peteérés idején mensi szerű jelek? Normális? Soham volt még így? Többi lent!

Figyelt kérdés

Mindig szabályos a ciklusom 28-31napos

Múlthónapba késett egy hetet, most pont peteérésnek kellene lennie,de olyan szaraz vagyok,mint a sivatag,fájnak a melleim,derekam,görcsöl a hasam,ingerült vagyok. Ovu tesztem is negatív ma kezdtem, ma vagyok a 14.ciklus napon. Hormonprobléma okozná? Vagy kimarad a peteérés? Délután megyek orvoshoz,csak érdekelne járt e már így valaki? Gyógyszert nem szedek,nem híztam nem fogytam mostanában,stressz sem ért csak ami alap munkahelyi...tanácstalan vagyok


2023. máj. 11. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
28%

Miért görcsölsz ennyire rá a dolgokra? Mi miatt mész orvoshoz? Hogy szerinted elmaradt az ovulációd? :D

Mondok neked valamit. Én is száraz vagyok mint a sivatag, mégis vérvétel igazolta, hogy volt ovulációm.

2023. máj. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Szülés előtt nekem sem volt folyásom... mondjuk más tünetem sem. Azóta pedig borzalmas... igen, az ovunak, mensinek és terhességnek pont ugyan azok a tünetei vannak. Ebben semmi fura nincs, ugyan azok a szervek és hormonok dolgoznak.
2023. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!