Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális dolog, ha a peteérés...

Normális dolog, ha a peteérés idején olyan tüneteket érzek, mint menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
Időnként görcsöl a hasam,fáradékonyabb vagyok,megnőtt az étvágyam,feszül a mellem,puffad a hasam. Lehet ez a cickafarkfű tea miatt? Ti is éreztek ilyenkor hasonlókat?
2009. jan. 19. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az alattad levő kérdező vagyok, én is hasonló tüneteket észlelek. Nem tudom mitől lehet, remélem hogy a pé-től! Mindenesetre együtt vagyunk amikor csak tehetjük. Ti mióta próbálkoztok?
2009. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nekünk ez a harmadik hónap,hogy próbálkozunk. Két hónapja teázom,és most erősebben éreztem a tüneteket,mint korábban. Bízom benne,hogy a peteérést jelzik. A peteérést csak a mikroszkóppal nézem,ami ugye elég csalóka,úgyhogy próbálom a testem tüneteit figyelni,és kétnaponta összebújunk,hátha sikerrel járunk. Ti régóta szeretnétek babát?
2009. jan. 19. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Már 8 hónapja próbálkozunk, egy vetéléssel a hátam mögött. Drukkolok nagyon hogy sikerüljön! És hogy legyen pé!!! :D
2009. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkolást! :)) Szerinted akkor is érezném ezeket a tüneteket,ha nem lenne peteérésem? Én is szorítok nektek!!!!!!!
2009. jan. 19. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:

:) azt sajna nem tudom hogy akkor is éreznénk-e ezt amikor nincs pé. De bízom benne hogy lesz. :)

Majd írj hogy mi újság.

Hődet szoktad mérni?

2009. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mérni. De szerintem a teázást is abbahagyom a következő hónaptól,meg a mikroszkópozást is. Csak a vitamint szedem majd. Nem szeretnék túlzottan erre koncentrálni,bízom benne hogy lazábban előbb összejön...
2009. jan. 19. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!