Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jutavit magzatvédő mellékhatásai?

Jutavit magzatvédő mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még nem vagyok terhes, de már próbálkozunk, így elkezdtem szedni. Lehetséges, hogy zöld székletet okozhat a magas vas tartalom? Tapasztalt valaki még ilyet?

A Jutavit és a Femibion között gondolkoztam, csak a Femibionnak nem találtam az adalékanyagok listáját és néhány allergia miatt fontos lenne, de azt majd patikában :) Esetleg ha arról is mondanátok véleményt, annak is örülnék :D

Alapból szimpatikus volt a Jutavitos, csak ez elbizonytalanít.


Köszi előre is,

25/L


2023. máj. 14. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én Jutavitot szedek már kb.fél éve. Én is babavárás előtt vagyok. Nemrég összejött, de sajnos, elvetéltem.(Nem a vitamin hibája persze.) Nekem hányingerem volt tőle, de mióta ebéd után veszem be, semmi gond vele. Nem volt mellékhatása.
2023. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezett mellékhatását még nem tapasztaltam, bár az lehet, hogy a keményebb székletem emiatt van és nem simán a terhesség (vagy más) okozza. Az előző terhességemnél is kemény volt, de akkor szedtem külön vasat, amit ezért felelőssé lehetett tenni.
2023. máj. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

#2! Én inkább a terhességet gyanúsítanám, mert amíg csak vitamint szedtem, nem volt kemény, amikor már terhes voltam és vitamint is szedtem, igen. De a magnézium gyorsan kiegyenlítette a dolgot🤭

#1

2023. máj. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A magas vas inkább fekete székletet szokott okozni, de az sem túl gyakori. Én Femibiont szedtem előtte, utána és azzal semmilyen mellékhatás nem volt.
2023. máj. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jutavitot szedek most is, és az első terhességem alatt is azt szedtem. Szinte koromfekete tőle a székletem. 😅de cserébe nem volt szükség az elsőnél sem vaspótlásra, és most is a felső határértéken van folyamatosan a vasam, ahányszor csak nézik.
2023. máj. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Femibiont aztán miután orvos és védőnő szerint is fölösleges olyan drágát venni váltottam a dm es vitaminra mert jókat olvastam róla, de a vasam borzalom, még szoptatok és hiába szedek multivitamknt még mindig vashiányom van.
2023. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jutavitet szedek és igen, nekem is sötétzöld lett a székletem. Szekrekedesem is volt terhessegi tünetként, de mióta délutánonként beveszek egy Magnosolvot, azóta az is rendeződött.
2023. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ez alapján döntöttem a Jutavit mellett:


[link]


7.

2023. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Sajnálnám leváltani egyébként mert csomó jó dolog van benne és kedvező az ára. Ma nem vettem be és a gyomrom sem fajt.

Még egyszer kétszer próbálkozok vele, aztán meglátjuk mi lesz :)

2023. máj. 15. 21:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Étkezés után próbáld meg.
2023. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!