Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » AVIVA tornáról hol találok...

AVIVA tornáról hol találok online gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Otthon szeretném csinálni, ehez keresnék videót de nem találok.
2023. máj. 15. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. El kell menni egy egynapos tanfolyamra és ott megtanítják. Az emberek döntő többségének nincs olyan testtudatossága, hogy segítség nèlkül megfelelően kivitelezze a gyakorlatokat. Szerintem még utána is necces, de ez már csak személyes vélemény.
2023. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És gondolom ez fizetős?!?!
2023. máj. 15. 09:24
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Igen.

De bocs, gondolom azért kell mert gyereket akartok és nem jön. 30 ezer Ft befektés, hogy egészségesebb legyél nem sok. Plusz a gyerek ha megszületik nagyságrendekkel több lesz. Ez ilyen magyar dolog, hogy mindent ingyen akarunk, ami nem kézzel fogható. Pedig valakinek a tudását fizeted meg, amit átad neked. A terhesvitaminokat se kéred ingyen, nem?

2023. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. Egy napos (általában szombati) kurzus, amit kifizetsz, és onnantól a kapott anyagot tudod alkalmazni otthon is, már nem kell visszamenned később fizetős alkalmakra (ha nem szeretnél, persze a lehetőség nyitva áll).
2023. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fizetős. Van róla egy kétkötetes könyv, benne vannak a gyakorlatok. Mivel nagyon erős a hatása, és nem mindegy, hogyan végzed, ezért kell oktatóval megtanulni. Viszont online oktatás már van belőle. Illetve egyes gyakorlatokat meg tudod nézni pl. youtubeon, mikor a hírekben, pl. tv2 vagy rtl-en bemutatták, ott is mutatnak 1-2 gyakorlatot. De ezeket nem szabad végezni anélkül, hogy minimum el ne olvasnád a könyvet.
2023. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a választ! 🥰
2023. máj. 15. 09:47
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Az “és gondolom ez fizetős?!?!”-ből nem az jött le, hogy szívesen fizetsz érte.

Egyébként: [link]

Keress a lakhelyedhez közel oktatót és hajrá!

2023. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És nem mellesleg egyébként igen, van egy véleményem arról hogy "orvosi" segítséget csak pénzért kaphatsz. Bárhol... Vagy vastag a boríték, vagy nem foglalkoznak veled. Ez szégyeníti magyarországot. De ez csak a személyes véleményem magamban. Attól muszáj vagyok ezzel együtt élni, mert egyedül kevés lennék ezt megváltoztatni...
2023. máj. 15. 09:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, még annyit akarok hozzátenni, hogy nekem baromira megérte. PCOs-om és IR-em volt, most tünetmentes vagyok, eltűnt az összes cisztám, és lett két gyerekem. És ezeket tanultam meg:

- ha akarnánk még gyereket, hogyan tudom elősegíteni a peteérést, átjárható petefészket

- milyen gyakorlatok segítik a beágyazódást

- milyen gyakorlatokat lehet végezni terhesen

- hogyan tudom meghozni a menzeszem, ha nem akarna magától megjönni

- hogyan tudom a libidómat növelni, ha lecsökkenne

- férjem is tudná velem végezni a gyakorlatokat, ha ilyen probléma lenne, meg tudnám neki tanítani, illetve bizonyos gyakorlatokat már végheztünk is együtt, mikor gyereket terveztünk

- hogyan tudom csökkenteni a menstruációs fájdalmakat és a vérzés erősségét, amennyiben abnormálisan erős

- hogyan tudom lecsökkenteni a vérzésem napjainak számának, amennyiben túl hosszúra nyúlik, és pl. barnázás is társul hozzá (8-10 napos menzeszem volt anno, rendszertelen ciklussal pársulva)


Én bevallom, összevadásztam egy csomó gyakorlatot (kb. 8-at a 18-ból) youtube-ról, és azok alapján is csináltam időnként, de én előtte voltam személyesen tanfolyamon is, és a könyvek is megvannak, olvastam mindkettőt.


Drukkolok!

2023. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Mindennek van ára és munkadíja. Semmi sincs ingyen, max nem te fizeted (vagyis nem ott és nem akkor).

Te mit dolgozol? Az is lehetne ingyen, nem?

2023. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!