Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció lehetséges Lh csúcs...

Ovuláció lehetséges Lh csúcs nélkül. Kiszabadulhat előbb is a petesejt? Valaki hasonló?

Figyelt kérdés
Minden hónapba volt eddig LH csúcs, most is szépen emelkedett de teljesen pozitív nem lett. Szex miatt előbb is bekövetkezhet az ovuláció? Volt valaki hasonlóan? Lett baba?

2023. máj. 18. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, akinek sose lesz teljesen egyforma a 2 csík, például nekem se, mégis terhes lettem. (Nem maradt meg, de ez nem ide tartozik.) Attól még lehet ovu, csak érzékenyebb tesztet kéne használni, ahhoz, hogy +legyen. (Én pl.20-ast használok, mert a 10-es már túl érzékeny lenne, abból nem tudnám megállapítani, ha napokig +.) Így viszont mindig egyértelmű, amikor csak egy nagyon picit halványabb, az számít pozinak nálam. Ha viszont mindig ugyanolyan tesztet használsz és szokott + lenni, akkor lehet,hogy most nem akkor volt.
2023. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Válassz érzékenyebbet, ahogy az első is írta. Nekem pl a 25-ös sose lett pozi, a 20-as mutatta szépen.

LH csúcs nélkül pedig nincs ovu, viszont van olyan is, hogy lh csúcs mellett sem tud megrepedni a tüsző.

2023. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!