Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 6 nappal kevés...

Együttlét után 6 nappal kevés rózsaszín és barna folyás mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Hallottam a beágyazódási vérzésről bár nekem az első terhességnél nem volt. Meg úgy gondolom ez korai lenne ha az miatt lenne. Délután a petefészkemnél erősen benyilallt aztán estére már volt egy kis rózsaszín folyás azóta meg úgy húz a hasam mint mikor menstruálok. Volt valakinek ilyen korán ilyen pecsételése?
2023. máj. 22. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Késői ovuláció vagy hamarabb meg fog jönni, esetleg hormonzavar, és emiatt áttöréses vérzés. A beágyazódási vérzés lenne az utolsó, amire gondolnék, főleg, hogy az mégha van is, a 10. nap környékén szokott előfordulni (az esetek max. 20%-ában).
2023. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2023. máj. 22. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is így jártam most ebbe q ciklusban ovu után 5 nappal egy barna folt volt a fehérneműn ma vagyok a 6 napon

Úgy hogy egy időben vagyunk

2023. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as azóta volt valami?
2023. máj. 23. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyilalgat a petefészek ennyi 3as vagyok

És neked ?

2023. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap még volt rózsaszín folyás ma már semmi. Fájni se fáj.
2023. máj. 23. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező mi volt végül az oka?
2023. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Ciszta okozta.
2023. okt. 9. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!