Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 1órával vagy...

Együttlét után 1órával vagy másnal halvány rózsaszín folyás. Gátolhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kisfiam és szeretnénk kistesót.A fiam még cicizik,elég gyakran!Együttlét után 1órával vagy másnap rózsaszín folyást tapasztalok. A nőgyógyászom 2 hét múlva tud fogadni,de addig kíváncsi lennék véleményekre. Volt aki ilyet tapasztalt, nehezítette a teherbeesést? Köszönöm!
2017. márc. 18. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem normalis, az biztos. A rozsaszin folyas konkretan veres folyas, a vertol rozsaszin. Magyarul aktus utan verzel. Lehet pl. megszajseb, azt kezeltetni kell. Nem akadalyoz onmagaban, de nem mindegy milyen fazisban van ha amiatt van egyaltalan a verzes.
2017. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, és míg ki nem derül, mitől vérzel, nem is nagyon kéne teherbe esni. Mert ha tényleg méhszájseb és műteni kell, nem annyira szerencsés, hogy ott egy baba. Bár így is megoldható, ha nagyon muszáj.
2017. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,valóban nem lenne szerencsés! Kivárom a 2 hetet és meglátjuk milyen eredmény születik!
2017. márc. 18. 17:41
 4/4 anonim válasza:
Hát nem jo előjel szerintem én is jártam már ugy de nekem akkor meg jött a menszeszem még az nap de nem szültem előtt ls neüholnap szopottam közbe szoval igy azért más a helyzet
2017. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!