Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

oke, tehat kb 2 hete huvelyfertozest kaptam a baratomtol, ezen belul is ezt az ugynevezett trichomoniazist vagy mit. nogyogyaszhoz akarnek menni, de meg nem mentem.

kb 1 hete ennek ellenere is lefekudtunk es gumi nelkul csinaltuk, idoben kihuzta, minden fasza. ámde felek, hogy az elonedvtol pont terhes lettem, amit ugy hallottam, tartalmazhat neha spermat. mar 3-4 napja kesik a mensim, nagyon rettegek. mit gondoltok?



2023. máj. 22. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi rá az esély, de lehetsz.

Viszont fertőzötten lefeküdni a barátoddal nagy felelőtlenség volt.

Mindkettőtöket kezelni kell.

De ha még nőgyógyásznál sem voltál, honnan tudod, hogy milyen fertőzést kaptál el?

2023. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán.
2023. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne szexeljetek, komolyan mondom. és igen, lehetsz terhes, gratulálok.
2023. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
ennyi idióta nőt...ezt az oldalt felcsapja valaki, és esküszöm elsírja magát ...:D jár a taps.
2023. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennyire faxhianyod volt?

Mondjuk baratod is hulye volt

2023. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz elbaszott eletet elni, azonnal menj vizsgalatra
2023. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is mindketten menjetek el doktorhoz mivel így oda vissza fertőzitek egymást gyerekek!! Vagy előbb gyógyulj meg és utána. Ilyen felelőtlen embereket!!
2023. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Attol fugg, hogy hol alltal a ciklusodban. Mi ket evig megszakitassal vedekeztunk (nem bantuk volna ha igy is becsuszik a gyerek), majd rendesen beleelvezessel, viszont sosem tudtam mikor van ovum. Rendszertelen a ciklusom. Most legutobb szexeltunk ugy, hogy tudtam hogy volt ovulaciom es ebbol ossze is jott a baba. Ergo nalunk tok8, hogy belem elvez e ferjem vagy kihuzza, ha nem vagyok ovulacio kozeli allapotban, akkor nem tortenik semmi. Sokaknak igy is egy szenvedes teherbe esni, nem hiaba homeroznek, csinalnak tesztet stb. Nem akarom ezzel azt mondani, hogy helyeslem a felelotlenseget, egyszeruen csak legyen mindenki tisztaban azzal, hogy nem olyan konnyu am teherbe esni akkor sem, ha valaki telibe probalkozik.
2023. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek ne szexeljenek még könyörgöm :(

Olyan felelőtlen ostobák vagytok, amennyire csak lehet...

2023. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és ha az negatív akkor nem vagy terhes ennyi késésnél.Ha a teszt negatív akkor meg nyugodj le és megfog jönni, nagyon stresszes vagy, azért se jön meg.
2023. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!