Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez halvány pozitív...

Szerintetek ez halvány pozitív vagy csak beképzelem már?

Figyelt kérdés

Sziasztok, légyszi nézzetek rá erre a tesztre, hogy ti mit láttok, pár hónapja már szeretnénk hogy össze jöjjön és reggel szinte kiugrottam a bőrömből, de azért nem akarom elbizni magamat.


A körmeimet légyszi ne nézzétek, nemrég volt műkörmöm szóval nincsenek a legjobb állapotban :D



Köszi előre is hogy megnézitek :)



2023. máj. 25. 06:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez pozi


Csak a saját megnyugtatásra csinálj masik tesztet, amúgy felesleges


Dokihoz 2-3 het múlva menj

2023. máj. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Pozitív ❤️
2023. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Pozitiv
2023. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13%
Haaaaat nem tudom, en ezt egyelore eldönthetetlennek vennem🙈
2023. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a ma reggeli, szerintetek csináljak még egyet egy hét múlva és csak utána szerezzek időpontot dokinál, ha erősebb lesz a csík?


Talán picivel erősebb most a csík de nem sokkal... Sajnos pont olyan tesztet nem kaptam mint a múltkor, ez mondjuk drágább amit most vettem, szóval jobbnak is kéne lennie

2023. máj. 27. 06:18
 16/24 anonim ***** válasza:
10es a mai teszt? Hány nap van a nem vártig?
2023. máj. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát már egy jó erős tesztnek kéne lenni. Mikor jönne meg? Milyen érzékenységű tesztet használsz?
2023. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom hányas, annyit tudok hogy még csináltam ilyet pár hónappal ezelőtt és akkor semmi nem jelent meg rajta, viszont érzékeny teszt, már mensi előtt 6 nappal kimutatja azt írja, csak ugye nem 99%ban akkor még.



Sajnos elég érdekes a mensim, de elvileg már meg kellett volna jönnie vagy 5 napja, vagy pedig tegnap, kéthavonta változik így a ciklusom, de nem szoktak lenni fura érzéseim, mint most, most kicsit másként érzem magamat , vannak PMS tünetek, de mintha még sem olyanok lennének mint eddig.

2023. máj. 27. 06:33
 19/24 A kérdező kommentje:
Ezt az első 5 percben kellett leolvasni, amit most csináltam
2023. máj. 27. 06:35
 20/24 A kérdező kommentje:

Amúgy mindenkinek köszönöm szépen az eddig válaszokat ♥️


Első terhesség és még nem akarom senki tanácsát kikérni itthon hogy aztán ne legyen véletlenül se csalódás a vége

2023. máj. 27. 06:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!