Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez halvány pozitív...

Szerintetek ez halvány pozitív vagy csak beképzelem már?

Figyelt kérdés

Sziasztok, légyszi nézzetek rá erre a tesztre, hogy ti mit láttok, pár hónapja már szeretnénk hogy össze jöjjön és reggel szinte kiugrottam a bőrömből, de azért nem akarom elbizni magamat.


A körmeimet légyszi ne nézzétek, nemrég volt műkörmöm szóval nincsenek a legjobb állapotban :D



Köszi előre is hogy megnézitek :)



2023. máj. 25. 06:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Le írom a saját szervezetem műkődését ilyen esetben. Ne vedd készpénznek. Nálam az ilyen erősségű teszt nem várt napja körül (+/- 1-2 nap) kémiaiakat jelzett. DE! Ahhoz hogy nálad ki lehessen jelenteni hogy ez most jó e vagy sem, tudni kellene a peteérés hozzávetőleges időpontját. Sajnos nincs más dolgod, hogy tétlenül várj és 2-3 naponta figyeld, hogy erősödik e. Aztán az idő eldönti, hogy mi lesz. Szorítok :)
2023. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm ♥️
2023. máj. 27. 06:41
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit. 😊Tudom milyen rossz bizonytalanságban élni napokig,hetekig. Az utóbbi 3 évben 3 pozitív tesztem volt. Abból 1-nél lett most szívhang. Aki nagyon vágyik a babára, az a kudarcok után még akkor is aggódik, ha minden rendben van. Szorítok, hogy egészséges terhesség legyen ❤️
2023. máj. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Gratulálok akkor!♥️ És köszönöm a jókívánságot!🤗
2023. máj. 27. 06:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!