Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 9 napja késik. A tesztjeim...

Már 9 napja késik. A tesztjeim sorban negatívok, de nem is jön meg, és minden terhességi tünetem megvan. Miért nagatív? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. jan. 6. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak nem termelődött annyi Hcg a szervezetedben, amit a teszt ki tudna mutatni. Ha terhes vagy azt az orvos meg tudja állapítani. Úgyhogy vagy menj el orvoshoz, vagy márj még pár napot és csinálj egy nagyon érzékeny tesztet, hátha az már mutat valamit.
2008. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj még egy kicsit,de aztán inkább menj el dokihoz és akkor kiderül minden.Egyébként hiába írják rá a tesztekre,hogy bármikor elvégethető,inkább reggeli első vizeletből megbízhatóbb csinálni.
2008. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
van akinek 7 hetesen sem mutatta a teszt a pozitívat.Ne csüggedj,amíg nem jön meg jók az esélyek.
2008. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanigy voltam,10 napot késett.aztán megjött,sajnos.Lehet csak nagyon akartam babát,azért voltak tüneteim.Remélem neked összejött:-)
2008. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!